× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف بزرگداشت روز معلم،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک به همراهی سیاوش شهریورفرماندار شمیرانات و جمعی از مدیران شهری در اداره آموزش و پرورش شمیران حضور یافت و با صادق صادقپور مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه یک دیدار کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید […]

با هدف بزرگداشت روز معلم،سید حمید موسوی شهردار منطقه یک به همراهی سیاوش شهریورفرماندار شمیرانات و جمعی از مدیران شهری در اداره آموزش و پرورش شمیران حضور یافت و با صادق صادقپور مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه یک دیدار کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،سید حمید موسوی  شهردار منطقه یک تهران در این دیدار ضمن ادای احترام به مقام والای معلمان و فرهنگیان که وظیفه خطیر تعلیم و تربیت آینده سازان این مرز و بوم را برعهده دارند اظهار داشت:نقش جامعه معلمان و فرهنگیان در اعتلای دانش و فرهنگ در جامعه و راهنمایی و راهبری کودکان و نوجوانان جامعه اسلامی مان غیر قابل انکار و ستودنی است.
موسوی ابراز امیدواری کرد که توسعه تعاملات شهرداری و آموزش و پرورش به ویژه در نهادینه سازی آموزشهای شهروندی که از ضروریات زندگی شهری کنونی است،بتواند جامعه و شهروندانی بیش از پیش مسئول ،آگاه و مشارکت جو در “شهری برای همه” مهیا نماید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد