× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به عنوان شهردار شب، ضمن افتتاح زمین چمن مصنوعی در منطقه 17 تهران، به بازدید میدانی نقاط آسیب خیز جنوب پایتخت پرداخت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهر نوشت،محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به صورت شبانه با حضور در منطقه17 زمین چمن […]

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به عنوان شهردار شب، ضمن افتتاح زمین چمن مصنوعی در منطقه 17 تهران، به بازدید میدانی نقاط آسیب خیز جنوب پایتخت پرداخت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهر نوشت،محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به صورت شبانه با حضور در منطقه17 زمین چمن مصنوعی را جهت غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و به ویژه نوجوانان و جوانان این منطقه کم برخوردار افتتاح کرد.
وی همچنین با حضور در محله باغ آذری به گفت و گو با مردم محدوده گود سیدالشهداء پرداخت و وضعیت بافت فرسوده این محلات را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

در ادامه، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مددسرای بانوان میدان شوش حضور یافت و ضمن گفت و گو با کادر این مجموعه و مددجویان، در جریان نحوه خدمت رسانی به این قشر آسیب پذیر قرار گرفت و دستوراتی را برای رفع مسائل در این زمینه صادر کرد.

جوادی یگانه همچنین در بخشی از مراسم مناجات خوانی ماه مبارک رمضان در مسجد شهید بهشتی محله نبرد منطقه 14 شرکت کرد.

لازم به ذکر است؛ جوادی یگانه افطار را در کنار دختران روزه اولی در منطقه 15 سپری کرد و تعدادی از مدیران حوزه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این بازدیدها وی را همراهی کردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد