× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران اقدامات انجام شده در سفر اعضای شورای شهر تهران به کشور عراق را تشریح کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات شهری شهرداری تهران،کامران زنگیشه در تشریح اقدامات انجام شده در پی سفر دو عضو شورای شهر تهران محمد جواد حق شناس و سید ابراهیم […]

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران اقدامات انجام شده در سفر اعضای شورای شهر تهران به کشور عراق را تشریح کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات شهری شهرداری تهران،کامران زنگیشه در تشریح اقدامات انجام شده در پی سفر دو عضو شورای شهر تهران محمد جواد حق شناس و سید ابراهیم امینی دو عضو شورای اسلامی شهر تهران به کشور عراق اظهار کرد: در دیدار با آقای مکارم، سرکنسول و مسئول اهم موارد قرارگاه اربعین نجف گزارش روند تصمیم گیری در خصوص مصوبه شورای اسلامی شهر تهران برای مشارکت شهرداری تهران در مراسم اربعین حسینی (ع) توسط نایب رئیس شورای اسلامی شهر مطرح شد.

وی ادامه داد: همچنین تشریح برنامه های کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین در نجف، برنامه های اربعین شهرداری کلانشهرها در نجف، برنامه های خاص شهرداری تهران در ایام اربعین ویژه نجف، بیان نقطه نظرات سرکنسول در موضوعاتی نظیر همکاری در حوزه انتقال دانش و تجربیات تخصصی آتش نشانی و بهشت زهرا و فضای سبز به سازمان های متناظر عراقی از جمله موارد دیگری بود که مطرح شد.

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از دیدار با بختیاری، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف خبر داد و گفت: در این دیدار برنامه های کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین در نجف، برنامه های خاص شهرداری تهران در ایام اربعین ویژه نجف تشریح شد و بحث و تبادل نظر و توافق در خصوص همکاری فیمابین شهرداری تهران و ستاد بازسازی عتبات عالیات در نجف در ایام اربعین خاصه برپایی چادرهای ویژه اسکان زوار، تامین محل اسکان و تغذیه (سه وعده) نیروهای اعزامی شهرداری تهران به نجف صورت گرفت.

زنگیشه با اشاره به دیدار با آقای سید احمد طالقانی، عضو لجنه و مسئول املاک و مستغلات عتبه علویه(ع) عنوان کرد: در این دیدار برنامه های کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین در نجف و برنامه های خاص شهرداری تهران در ایام اربعین ویژه نجف تشریح و دغدغه عتبه علویه در خصوص حمل و نقل زوار در زمان بازگشت از نجف به ایران و لزوم تداوم فعالیت اتوبوس های ایرانی تا زمانی که زائرین در نجف هستند؛ مطرح شد.

وی با اشاره به دیدار با ابوزید، امین العام مزار میثم تمار تصریح کرد: در این دیدار ضمن تشکر مسئولان عراقی از همکاری های سال گذشته، برنامه های کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین در نجف، برنامه های اربعین شهرداری کلانشهرها در نجف و برنامه های خاص شهرداری تهران در ایام اربعین ویژه نجف تشریح شد. همچنین نقطه نظراتی در خصوص دغدغه های مسئولین عتبه برای پذیرایی از زائرین در ایام اربعین در موضوعات لزوم تداوم حمل و نقل زوار از نجف به مهران تا 5 روز بعد از اربعین و درخواست سیستم های سرمایش به دلیل گرمای هوا مطرح شد.

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران با اشاره به دیدار با موسوی، امین العام مسجد کوفه گفت: در این دیدار برنامه های کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین در نجف و کوفه و برنامه های خاص شهرداری تهران در ایام اربعین ویژه کوفه تشریح و تقاضاها و درخواست تولیت مسجد کوفه در خصوص ایام اربعین شامل افزایش تعداد نیروهای پاکبان اعزامی به منظور پوشش خدماتی مسجد سهله مطرح شد.

زنگیشه با اشاره به بازدید اعضای شورای شهر تهران از موکب 707 و دیدار با تیم پزشکی اعزامی شهر سالم و بسیجیان داوطلب اعزامی توضیح داد: همچنین اعضای شورای اسلامی شهر با آقای سراجان، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات کربلا دیدار کردند و برنامه های کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین در کربلا و برنامه های خاص شهرداری تهران در ایام اربعین ویژه کربلا تشریح شد. همچنین بحث و تبادل نظر و توافق در خصوص همکاری فیمابین شهرداری تهران و ستاد بازسازی عتبات عالیات در کربلا در ایام اربعین در موضوع برپایی چادرهای اسکان زائرین و درخواست ستاد مبنی بر تامین سرمایش چادرها بدلیل گرمای هوا صورت گرفت.

به گفته وی، دیدار با خدام الحسین در کربلا و دیدار با آقای منکوشی قائم مقام استانداری کربلا و سخنرانی وی با موضوعات اربعین و تشکر از اقدامات شهرداری تهران از جمله دیگر اقدامات انجام شده در این سفر بوده است.

سخنگوی ستاد اربعین شهرداری تهران از دیدار اعضای شورای شهر با سید جعفر موسوی، امین العام عتبه حسینیه (ع) خبر داد و گفت: در این دیدار برنامه های کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین در کربلا و برنامه های خاص شهرداری تهران در ایام اربعین ویژه کربلا تشریح شد. همچنین تولیت عتبه حسینیه (ع) از اقدامات سال گذشته شهرداری تهران تشکر کرد و نقطه نظراتی مبنی بر لزوم تداوم اقدامات در سال جاری و نیز تامین تغذیه نیروهای اعزامی شهرداری تهران به کربلا در سه وعده از سوی وی مطرح شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد