× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف ارتقاء کمی وکیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم چهاردانگه ، چاه شماره ۷ این شهر پس از مهندسی مجدد راه اندازی گردید . به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران، محسن آذری مدیر امور آبفای چهاردانگه شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر اظهار داشت : […]

با هدف ارتقاء کمی وکیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم چهاردانگه ، چاه شماره ۷ این شهر پس از مهندسی مجدد راه اندازی گردید .
به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران، محسن آذری مدیر امور آبفای چهاردانگه شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای ارتقاء میزان آب شرب موجود و به منظور ساماندهی و بهسازی چاهها و خطوط و شبکه های آبرسانی عملیات شستشو و احیای مجدد چاههای نیمه فعال این شهر در دستور کار قرار گرفته است و مطابق برنامه زمانبندی شده و به ترتیب اولویت بندی صورت گرفته پس از بازبینی اساسی و تعمیرات لازم و شستشو و بهسازی مجددا در شبکه و مدار بهره برداری قرار می گیرند .
محسن آذری ضمن تشریح عملیات انجام شده در این خصوص یادآور شد : چاه شماره ۷ شهر چهاردانگه با آبدهی مطلوب با بیش از ۱۴ لیتر بر ثانیه و همچنین کیفیت بالای آب استحصالی از این چاه از جمله چاههای موثر در امر تامین آب شرب می باشد . که بلحاظ فرسودگی و قدمت بخشی از تجهیزات و لوله های داخلی و همچنین ضرورت به روز رسانی و شستشو ، عملیات شستشو و بهسازی و احیای مجدد و همچنین تعمیر پمپ این چاه در دستور کار قرار گرفت که طی تیر ماه جاری با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام و به اتمام رسیده و پس از شستشو و بهسازی و تعمیر و تعویض اتصالات و تجهیزات مورد نیاز مجدداً با افزایش قابل توجه آبدهی وارد مدار توزیع گردید .
آذری با تاکید بر مدیریت مصرف آب خاطرنشان ساخت : شهر چهاردانگه به لحاظ ساخت و ساز و توسعه محدوده شهری یکی از شهرهای پر جمعیت و با تراکم جمعیتی بالا در منطقه جنوبغربی استان تهران می باشد . و در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان محترم این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب تامین و توزیع می گردد . اما انتظار داریم با توجه به فصل گرما و پیک مصرف آب آشامیدنی ، شهروندان و مشترکین محترم موضوع مصرف بهینه و مدیریت مصرف آب را به عنوان یک امر جدی مراعات فرمایند .
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد