× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بودجه سال 99 زیرمجموعه این معاونت و مناطق 22گانه در حوزه خدمات شهری با تاکید بر احکام برنامه سوم توسعه تهیه گردد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران،در نشست با […]

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بودجه سال 99 زیرمجموعه این معاونت و مناطق 22گانه در حوزه خدمات شهری با تاکید بر احکام برنامه سوم توسعه تهیه گردد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران،در نشست با معاونین برنامه ریزی حوزه خدمات شهری که با حضور مدیران ارشد این حوزه، معاونین برنامه ریزی سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت و دیگر مسوولین برگزار شد، بر پیگیری احکام برنامه سوم، تهیه لوایح درآمد و توجه ویژه به مباحث و موضوعات درآمدی،ضرورت تبیین شاخص ها در جهت دستیابی به اهداف برنامه، اصلاح بودجه در صورت نیاز، چگونگی پیشرفت ریالی و فیزیکی پروژه های در دست انجام سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت، پیگیری اتمام پروژه های در دست انجام و… تاکید کرد.
یزدانی در ادامه افزود: بودجه سال 99 زیرمجموعه این معاونت و مناطق 22گانه در حوزه خدمات شهری با تاکید بر احکام برنامه سوم توسعه تهیه گردد. وی در ادامه بر تکمیل و اتمام مناسب سازی بوستان ها برای استفاده کم توانان تاکید کرد و گفت: مناسب سازی بوستان ها باید با جدیت دنبال شود و همچنین این مناسب سازی ها باید در بوستان های جدیدالاحداث نیز پیش از افتتاح اجرایی گردد.
یزدانی در ادامه بر ضرورت ارزیابی عملکرد سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت و نیز مناطق 22گانه در حوزه خدمات شهری تاکید کرد و گفت: ارزیابی عملکرد سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت و نیز مناطق 22گانه در حوزه خدمات شهری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ضمن این که باید ارزیابی ها منطبق بر استانداردهای برنامه های تعریف شده سازمانی باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به رسیدگی ویژه به پیام های سامانه 137 اشاره کرد و گفت: پیام های سامانه 137 در خصوص موارد و موضوعات مختلف در حوزه خدمات شهری باید در کمترین زمان ممکن رسیدگی و رفع گردد.
گفتنی است در این جلسه مهندس یزدانی پس از استماع گزارشی از اقدامات و پروژه های شاخص سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه حوزه خدمات شهری به تفکیک مورد تحلیل، ارزیابی و بازبینی نهایی قرار داد و پس از آن نقطه نظرات خود را در خصوص موضوعات درآمدی مطرح کرد و دستورات لازم را در راستای تسهیل در اجرای امور در تمامی زیرمجموعه این معاونت صادر کرد.
همچنین در این جلسه  یزدانی بر موضوعاتی چون لزوم مناسب سازی بوستان ها، میادین میوه و تره بار و بهشت زهرا(س) برای استفاده کم توانان، رسیدگی به بوی نامطبوع فرودگاه امام، لزوم استفاده از کود کمپوست تهیه شده در مجموعه آرادکوه در مناطق 22گانه،استفاده از آب پساب در آبیاری فضای سبز،هوشمندسازی چاه ها،پیگیری پیشرفت فیزیکی ساخت بوستان هرندی، رسیدگی ویژه به سرویس های بهداشتی سطح شهر، ساماندهی وضعیت پسماندهای حجیم، وضعیت پسماند خشک، ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون و لزوم تعیین چارچوب و ضوابط مشخص برای پیاده روها ، ساماندهی گلفروشان مسیر بهشت زهرا(س)، لزوم ارزیابی عملکرد مناطق 22گانه در حوزه خدمات شهری در مناسبت ها و… تاکید کرد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد