× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم شهرداری تهران، حمید چوبینه، مدیرعامل شرکت شهر سالم سخنران افتتاحیه نشست فصلی مدیران بود که طی آن گزارشی از عملکرد فصل گذشته شرکت شهر سالم ایراد نمود. حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم گفت: برنامه‌های متنوعی برای این نشست تدارک دیده شده که […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم شهرداری تهران، حمید چوبینه، مدیرعامل شرکت شهر سالم سخنران افتتاحیه نشست فصلی مدیران بود که طی آن گزارشی از عملکرد فصل گذشته شرکت شهر سالم ایراد نمود.

حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم گفت: برنامه‌های متنوعی برای این نشست تدارک دیده شده که امیدوارم از آن استفاده لازم را ببریم. اما مهمتر از این برنامه‌ها، ایجاد حس همدلی، انس و ارتقاء تعهد سازمانی با همدیگر است که ان‌شاءاله نتیجه اصلی این نشست خواهد بود.

وی ادامه داد: در هفتمین نشست فصلی مدیران همچون دوره‌های پیشین علاوه بر هویت جمعی و حس همدلی، بهره‌گیری از بخش‌های آموزشی هم جزو هدف‌های پیش‌بینی شده است که لازمه پیشرفت کار همه ما و شرکت شهر سالم محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به نشست فصلی دو روزه‌ای که سال گذشته برگزار شد،اظهار کرد: امروز می‌توانیم از گرمای یکدیگر برای تقویت روحیه و انرژی مضاعف استفاده کنیم.

چوبینه در بخش دیگری از سخنانش گفت: از زمانی که بنده مسئولیت شرکت شهر سالم را بر عهده گرفتم، به طور جدی نشست‌های فصلی مدیران را در برنامه قرار دادیم و بنا داریم این نشست‌ها را همچنان به طور موضوع‌محور و مسئله‌محور ادامه دهیم.


وی افزود: برگزاری پرسش و پاسخ، تبادل نظر، شنیدن نقطه نظرات مدیران مختلف و استفاده از برنامه‌های کاری و علمی که در نظر گرفته شده ازجمله اهداف برگزاری نشست‌های فصلی است. همچنین پرورش ایده‌های نوین برای آینده در حین گفت‌وشنود هدف مهم دیگر این نشست را تشکیل می‌دهد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به نشست چندی پیش مدیران معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری تهران و سخنان دکتر مظاهریان، سرپرست این معاونت خاطرنشان کرد: در آن نشست دکتر مظاهریان به نکته‌ای اشاره کردند که جا دارد با شما هم درمیان بگذارم. هر کدام از ما نقش‌های مختلفی داریم و به نسبت آن لایه‌های هویتی متفاوتی پیدا می‌کنیم. یک هویت را از خانواده می‌گیریم و یک هویت را از محیط کار، همین‌طور یک هویت را از جامعه و کشوری که در آن به دنیا آمده‌ایم می‌گیرم و…

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: ما هر چقدر بتوانیم که هویت‌های‌مان را تقویت کنیم، این هویت‌ها هم می‌توانند ما را در ناملایمات، در مصائب و سختی‌ها و به خصوص در مسیر پیشرفت کمک کند و موجب می‌شود بتوانیم کارهای بزرگ و خلاقانه‌ای را انجام دهیم.

چوبینه در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر اینکه خروجی چنین نشستی باید برنامه‌ریزی برای اقدامات جدید آتی باشد، گفت: درست است از خانواده‌های‌مان هم دور هستیم اما لازم است یک شب در سال را با خانواده کاری‌مان بگذرانیم تا روند فعالیت‌های‌مان در طول سال سرعت و دقت بیشتری بگیرد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم اضافه کرد: همه ما عضو یک خانواده به نام خانواده شرکت شهر سالم هستیم و امیدوارم همه خواهران و برادران از شرایطی که در این نشست برای آنها دیده شده است، بهره کافی و وافی را ببرند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد