× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  در ديدار مهرورز نماينده استان فارس در شوراي عالي استانها با رضا ملك زاده معاون محترم وزیربهداشت مسائل و مشكلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان كازرون مورد بحث و بررسي قرار گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،محمد امین امین مهرورز عضو شورای اسلامی شهر کازرون […]

 

در ديدار مهرورز نماينده استان فارس در شوراي عالي استانها با رضا ملك زاده معاون محترم وزیربهداشت مسائل و مشكلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان كازرون مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،محمد امین امین مهرورز عضو شورای اسلامی شهر کازرون و نماینده استان فارس در شورای عالی استانها در دیدار روز دوشنبه بیستم فروردین با رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با ابراز خرسندي از اين ديدار و تبريك سال جديد و اعياد شعبانيه ضمن تقدير و تشكر از تلاش ها و زحمات بي شائبه ایشان در راستاي بهبود حوزه سلامت، بهداشت و درمان در كازرون به ويژه در راه اندازي مركز پژوهش سلامت پارس در شهرستان، خواستار تجهيز  بیمارستان آموزشي امام علی(ع) متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، تكميل ساخت بيمارستان پرديس و تجهيز بيمارستان ولي عصر و نيز ساير مراكز درماني در شهرهاي خشت و كنارتخته، بالاده و قائميه شد.

محمدامین مهرورز نماینده استان فارس درشورای عالی استانها با اشاره به اينكه قریب به پنج سال است که از اتمام عملیات ساختمانی بیمارستان امام علي (ع) دانشگاه آزاد واحد كازرون می گذرد ليكن به عنوان درخواست و مطالبه عمومی و نیاز اصلی رشته پزشکی دانشگاه آزاد خواستار تسريع در  تجهیز این بیمارستان هستیم.

وی درادامه با بیان اینکه تکمیل ساخت بیمارستان 206 تختخوابی پردیس کازرون از دیگر مطالبات مردم است گفت: با گذشت 10 سال از عملیات ساختمانی  این بیمارستان فقط 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. می طلبد با دستور مقام عالی وزارت بهداشت ساخت این بیمارستان جز اولویت های کشور قرار گیرد تا بتوانیم شاهد بهره برداری آن باشیم.

مهرورز همچنين خواستار نصب تأسيسات سرمايشي و گرمايشي بيمارستان تازه تأسيس قائميه شد. عضو شوراي شهر كازرون با بيان اينكه علي رغم افتتاح بيمارستان ،ليكن اين بيمارستان فاقد تأسيسات سرمايشي و گرمايشي مي باشد و با توجه به تابستان داغ در آن منطقه دستور براي تكميل بيمارستان از نيازهاي مبرم بيماران آن منطقه مي باشد.

در ادامه این جلسه دكتر رضا ملک زاده معاون وزیر بهداشت پیرامون مباحث مطرح شده محمد امین مهرورز نماينده استان فارس برای تجهیز سريع بیمارستان امام علی (ع)اعلام آمادگی کرد و ابراز اميدواري كرد در روزهاي آينده طي نشست و جلسه با رياست دانشگاه آزاد كشور بتوانيم اين اولويت را به سرانجام برسانيم.

وی همچنین برای ارتقا و تجهيز بيشتر وبه روزرسانی تجهیزات بیمارستان ولي عصر(عج)به عنوان بيمارستاني مجهز و پيشرفته در شهرستان به ويژه در حوزه بيماري هاي خاص قول مساعد داده تا بتوان نياز مردم را براي عزيمت به مراكز استان ها برطرف کند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد