× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح و بهسازی 35 رشته انشعاب در شهرک امام حسین (ع) شهرستان اسلامشهر انجام و به اتمام رسید . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران،سید علی حسینی گنجی مدیر امور آبفای شهرک امام حسین علیه السلام […]

با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح و بهسازی 35 رشته انشعاب در شهرک امام حسین (ع) شهرستان اسلامشهر انجام و به اتمام رسید .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران،سید علی حسینی گنجی مدیر امور آبفای شهرک امام حسین علیه السلام شهرستان اسلامشهر،با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای اجرای برنامه های زمانبندی شده مبنی بر بهسازی و اصلاح انشعابات فرسوده که بلحاظ قدمت و فرسودگی موجب افت کمّی و کیفی وبروز مشکلاتی در امر تامین آب آشامیدنی شهروندان میگردد ، علیهذا اصلاح و بازسازی این انشعابات در مناطق مختلف شهرک امام حسین ع در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت بندی صورت گرفته در حال انجام می باشد .

سید علی حسینی گنجی با اشاره به اقدامات انجام شده در این خصوص خاطر نشان کرد : در این عملیات که با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور بهسازی 93 رشته انشعاب واقع در کوچه های عابد 1 تا عابد 18 و از اوایل مرداد ماه سالجاری آغاز شده است . تا بحال تعداد 35 رشته انشعاب معیوب به همراه کنتورهای مربوطه بهسازی و تعمیر و یا تعویض شده است . و اصلاح و بهسازی سایر انشعابات معیوب نیز در دست انجام است .

مدیر امور آبفای شهرک امام حسین ع در پایان با تاکید بر ادامه اجرای این پروژه یاد آورشد : مطالعات لازم در خصوص به روز رسانی و اصلاح بخش دیگری از شبکه و انشعابات قدیمی این شهرک انجام شده است و امیدواریم با تامین به موقع اعتبارات لازم مطابق برنامه زمانبندی شده اجرایی گردد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد