× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

اولین همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری با حضور معاون عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور، رئیس شورای عالی استان‌ها،  نماینده مجلس شورای اسلامی،  رئیس شورای اسلامی شهر تهران،شهردار پایتخت و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، مدیران و مسئولان شهری برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی […]

اولین همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری با حضور معاون عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور، رئیس شورای عالی استان‌ها،  نماینده مجلس شورای اسلامی،  رئیس شورای اسلامی شهر تهران،شهردار پایتخت و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، مدیران و مسئولان شهری برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، اولین همایش ملی بهره وری در مدیریت شهری با مشارکت شورای عالی استان‌ها، سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها، مجمع شهردارن کلانشهرهای ایران و سازمان ملی بهره-وری ایران، با محور های بهره وری در اقتصاد شهری و روستایی و بهره وری در مدیریت منابع انسانی در مرکز همایشهای بین المللی رایزن برگزار شد .

سازمان بهشت زهرا(س) با ایده‌ها و برنامه‌هایی در حوزه هوشمند سازی و بهره وری درمدیریت شهری با برپایی غرفه ای در این همایش شرکت کرد و علاقمندان و مراجعه کنندگان از این غرفه استقبال کردند.

در این همایش رحمان نژاد معاون عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان‌ها، محمدرضا عارف نماینده مجلس شورای اسلامی، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، پیروز حناچی شهردار پایتخت و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و روستا کشور، شهرداران کلانشهرها، مراکز استانی و شهرهای مختلف کشور، اساتید و صاحبنظران حوزه مدیریت شهری حضور داشتند.

غرفه سازمان بهشت زهرا(س) در حوزه های هوشمند سازی شهری، مدیریت شیشه ای و سلامت سازمانی و مدیریت هزینه دایر شد و طرح های تطهیرکننده داوطلب، مباشر و پروژه های شاخص و کلان بهشت زهرا(س) در معرض دید شرکت کنندگان همایش قرار گرفت و توسط کارشناسان برای مدعوین توضیح داده شد.

گفتنی است با توجه به کیفیت قابل قبول غرفه بهشت زهرا(س) اکثر مدعوین و مدیران ارشد از این غرفه بازدید کردند. در ابتدا رحمان نژاد معاون عمرانی و توسعه شهری وزیر کشور با حضور در غرفه بهشت زهرا(س) ضمن آشنایی بیشتر با خدمات این سازمان از اقداماتی که در حوزه هوشمند سازی و به ویژه مدیریت بحران انجام شده است تقدیر و تشکر کرد و با تکمیل کردن فرم ثبت نام به صورت داوطلبانه عضو کانون تطهیر کنندگان سازمان بهشت زهرا(س) شد.

در ادامه حامد مظاهریان معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا ی شهرداری تهران نیز در بازدید از غرفه سازمان بهشت زهرا(س) با استقبال از طرح ها و پروژه ها شاخص به ویژه در زمینه کاهش سرانه توقف در بهشت زهرا(س) و هوشمند سازی، با تکمیل فرم عضو کانون تطهیرکنندگان داوطلب سازمان بهشت زهرا(س) شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد