× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

گروه دوم از سخنرانان سمینارها و نشست‌های پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران، معرفی شدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از فابا نیوز، این افراد به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: علی عبدالهی رئیس مرکز فناوری و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت امور اقتصادی و دارایی، صادق فرامرزی مدیر عامل شرکت فرابوم، وحید محمودیان مدیر کسب ‌و […]

گروه دوم از سخنرانان سمینارها و نشست‌های پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران، معرفی شدند.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از فابا نیوز، این افراد به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: علی عبدالهی رئیس مرکز فناوری و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت امور اقتصادی و دارایی، صادق فرامرزی مدیر عامل شرکت فرابوم، وحید محمودیان مدیر کسب ‌و کار شرکت پرداخت الکترونیک رمیس و مصطفی مرشدی مشاور تحول دیجیتال.
همچنین عباس معمار نژاد معاون امور بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد، نیما نامداری معاون توسعه و نوآوری شرکت ارتباط فردا، محمد نژادصداقت مدیر عامل شرکت داتین، سیدقاسم نعمتی رئیس مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی و حامد ولی‌پوری مدیر عامل شرکت بیمیتو نیز به عنوان سخنران به نمایشگاه تراکنش ایران می‌آیند.
در ITE 2019، هفت سمینار تخصصی و شش نشست استارتاپی برگزار می‌شود که بیشتر از 80 نفر از چهره‌های بنام صنعت بانکداری، پرداخت و فناوری‌های مالی به عنوان دبیران علمی، سخنرانان و اعضای پنل این رویدادها برگزیده شده و می‌شوند. دبیران علمی سمینارها و نشست‌ها و اسامی گروه نخست از سخنرانان، پیش از این معرفی شده‌اند. گروه‌های بعدی سخنرانان نیز به تدریج، به اطلاع فعالان صنعت می‌رسد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد