× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مرتضی الویری به پیوست نامه ای طرح “اصلاح ماده 10قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی” را به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها به پیوست نامه ای، یک نسخه از طرح “اصلاح ماده 10قانون تشکیل […]

مرتضی الویری به پیوست نامه ای طرح “اصلاح ماده 10قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی” را به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها به پیوست نامه ای، یک نسخه از طرح “اصلاح ماده 10قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی” را که در پانزدهمین اجلاس عمومی این شورا مورخ(97/12/16) با قید دو فوریت به تصویب رسیده است را به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.

در این نامه آمده است: مستند به اصل یکصد و دوم قانون اساسی و در اجرای بند (3) ماده (88 تنقیحی) مورخ (96/4/20) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، خواهشمند است دستور فرمائید مطابق ماده(136) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام وصول درسیر مراحل تصویب مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد