× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  فعالیت های طرح استقبال از نوروز۹۸ از پانزدهم تا پایان اسفند ماه و  اول تا پانزدهم فروردین ماه در سطح مناطق 22 گانه شهرداری تهران انجام شد.   به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران،این طرح با هدف بهبود و آراستگی محیط های عمومی و خدمت به […]

 

فعالیت های طرح استقبال از نوروز۹۸ از پانزدهم تا پایان اسفند ماه و  اول تا پانزدهم فروردین ماه در سطح مناطق 22 گانه شهرداری تهران انجام شد.

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران،این طرح با هدف بهبود و آراستگی محیط های عمومی و خدمت به شهروندان و مسافران نوروزی با نظارت حوزه معاونت خدمات شهری در سطح مناطق به اجرا درآمد.

در این طرح نیروهای تلاشگر خدمات شهری با نظارت سازمان مدیریت پسماند ضمن برنامه ریزی و اجرای اقدامات ویژه متناسب با ایام استقبال از نوروز سال98 با انجام طرح هایی با هدف ارتقاء و بهبود كیفیت نگهداشت شهر طی یک برنامه ریزی منسجم با پاکسازی تمامی مسیرها و معابر به استقبال از بهار طبیعت رفتند.

در همین راستا برنامه هایی شامل انتخاب غرف ویژه و افزایش ساعت کار و ایام تعطیل در اسفندماه، جمع آوری مستمر پسماندهای خشک از واحدهای مسکونی و مبادی تولید، نظافت، رنگ آمیزی، بهسازی و آماده سازی ایستگاه های بازیافت و توجه خاص به مسائل بهداشتی و ایمنی، جمع آوری و انتقال پسماندهای حجیم در روزهای جمعه و تعطیل، نظافت و شستشوی ماشین آلات خدمات شهری و در صورت نیاز رنگ آمیزی، شستشو و گندزدایی و تعویض مخازن و زیرمخزنی مستقر در معابر، نظافت و شستشوی ویژه جداول، معابر اصلی و فرعی و المان های شهری، رسیدگی به بهداشت، ایمنی، وضعیت ظاهری و تجهیزات انفرادی نیروی انسانی و…در سطح مناطق به اجرا درآمد.

شایان ذکر است که این طرح که شامل سه بازه زمانی می باشد از شانزدهم تا پایان فروردین ماه به طور مستمر ادامه خواهد داشت.

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد