× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

دوستداران محیط زیست، در هفته درختکاری 2هزار اصله نهال در بوستان کوهسار منطقه 5 پایتخت غرس کردند.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه در مراسم کاشت نهال در مجموعه گردشگری بوستان کوهسارکه با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان تهران، جمعی از مدیران منطقه […]

دوستداران محیط زیست، در هفته درختکاری 2هزار اصله نهال در بوستان کوهسار منطقه 5 پایتخت غرس کردند.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه در مراسم کاشت نهال در مجموعه گردشگری بوستان کوهسارکه با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان تهران، جمعی از مدیران منطقه و مشارکت فعال شهروندان دوستدار محیط زیست برگزارشدگفت : منطقه 5 در مبدا ورودی غرب تهران نقش مهمی در تصفیه هوای شهر دارد و از عموم مردم خواست تا برای کاشت و نگهداشت درختان بکوشند.

وی افزود : این منطقه از معدود مناطقی است که هنوز باغات پیوسته در محله های قدیمی آن باقی مانده و همه در تلاش هستیم که این میراث گذشتگان حفظ شود .

خسروآبادی با اشاره به این که تنفس پاک حق همه شهروندان است گفت: با همکاری اداره کل منابع طبیعی استان تهران، امیدواریم اراضی شمال منطقه به مجموعه تفریحی سبز و قطب گردشگری غرب تهران تبدیل شود.

در پایان این مراسم نیز مسئولین به همراه خانواده معظم شهدا، شورایاران، دانش آموزان و فعالان محیط زیست 2هزار اصله نهال در بوستان جنگلی کوهسارغرس کردند.

براساس این خبر ، 4 هزار اصله نهال نیز با در خواست شهروندان از طریق سامانه 137 به صورت رایگان در منطقه 5 توزیع شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد