× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

واحد آموزش موزه دارآباد به دنبال اشاعه فرهنگ احترام به طبیعت و نهادینه سازی آن از دوران کودکی اقدام به فعالیت مدرسه سیار طبیعت نمود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، واحد آموزش موزه دارآباد در پی توسعه فعالیتهای آموزشی مدرسه طبیعت این موزه در یکی از مهد […]

واحد آموزش موزه دارآباد به دنبال اشاعه فرهنگ احترام به طبیعت و نهادینه سازی آن از دوران کودکی اقدام به فعالیت مدرسه سیار طبیعت نمود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، واحد آموزش موزه دارآباد در پی توسعه فعالیتهای آموزشی مدرسه طبیعت این موزه در یکی از مهد کودکهای منطقه یک اقدام به برگزاری کارگاه آشنایی با حیوانات نمود.

برنامه این مدرسه اجرای نمایش عروسکی دوستی با حیوانات ، تماس کودکان با عروسکهای حیوانات و نحوه صحیح رفتار با انها به منظور آمادگی جهت لمس حیوانات زنده بود و سپس حیوانات زنده آورده شد و تک تک کودکان آنها را از نزدیک لمس کردند.

لازم به ذکر است کلیه مراکز آموزشی در تمامی سطوح علاقمند به استفاده از این مدرسه می توانند با شماره 96027633 واحد آموزش تماس حاصل نمایند تا کارگاهی متناسب با گروه سنی هدف تدارک دیده شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد