× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با اشاره به اینکه در بخش ساختمانی و فیزیکی ساخت تونل به خود کفایی رسیده ایم ، گفت : در بخش تجهیزات نیز بیش از 60 درصد به بومی سازی دست یافته ایم . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و بین […]

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با اشاره به اینکه در بخش ساختمانی و فیزیکی ساخت تونل به خود کفایی رسیده ایم ، گفت : در بخش تجهیزات نیز بیش از 60 درصد به بومی سازی دست یافته ایم .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)، علی امام با تاکید بر اینکه با حمایت و پشتیبانی دولت و سایر دست اندرکاران قادر به تولید صد درصدی در بخش تجهیزات نیز خواهیم بود ، افزود :علی رغم تحریم های ظالمانه بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران؛ با مهندسی معکوس به موفقیت های زیادی در زمینه ساختمانی و تجهیزاتی مترو دست یافته ایم و به طور قطع به همت تولید کنندگان داخلی خودکفایی کامل در بخش تجهیزات نیز امکان پذیر خواهد بود .

وی با اشاره به اینکه تکمیل خطوط شش و هفت مترو از اولویت های شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) به شمار می آید، بیان داشت: تا چند ماه آینده بخش شرقی خط هفت ، حد فاصل مهدیه تا بسیج به طول هشت و نیم کیلومتر با دو ایستگاه به بهره برداری خواهد رسید.

وی به افتتاح ایستگاه میدان امام حسین (ع) تا نیمه نخست تابستان جاری اشاره و تصریح کرد: در حال برنامه ریزی هستیم تا با تزريق نقدینگی بخش شمالی خط شش مترو با شانزده و نیم کیلومتر نیز به مدار بهره برداری وارد شود.

امام به موضوع مناقصه پایانه آزادگان اشاره و خاطر نشان کرد : امیدواریم فاز یک این پایانه که شامل بخش پارکینگ است امسال به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد :همچنین تلاش داریم تا پایان سال جاری فاز دوم پایانه کلاهدوز را نیز وارد مدار بهره برداری کنیم.

گفتنی است هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته از امروز 19 خرداد ما تا 22 ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه بین المللی از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 در حال برگزاری است و علاقه مندان می توانند از غرفه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) در سالن 7 بازدید کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد