× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران، سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) از زحمات کادر پرستاری و پرسنل این مرکز درمانی تقدیر کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر، صبح امروز علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران، سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) از زحمات کادر پرستاری و پرسنل این مرکز درمانی تقدیر کردند.

سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در این مراسم گفت : همت جمیع مردم و مسئولین شهرستان اسلامشهر و کمک متخصصین که در امر مبارزه با بیماری کرونا در تلاش هستند باعث شد تا بتوانیم در اجرای طرح شهید سلیمانی موفق باشیم و از تلاش همه برادران و خواهران، مسئولین، ائمه جماعات، بسیج و کادر درمان بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر که در این طرح عظیم مشارکت داشتند و باعث شدند که صحنه های بسیار زیبایی در کشور به وجود بیاید و بتوانیم به مبارزه با این بیماری برویم تقدیر و تشکر مینمایم.

سردار ذوالقدر اضفه کرد : قبل از حضور در بیمارستان در خدمت خانواده شهیدی بودیم که پیکر این شهید پس از سال ها تفحص شده و در روز یکشنبه مصادف با روز شهادت حضرت زهرا (س) در اسلامشهر تشییع خواهد شد و این موضوع را نیز به فال نیک میگیریم.

علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با ویروس کرونا استان تهران، ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به تمامی پرسنل و کادر درمان بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر گفت : بیمارستان امام رضا(ع) از همان روزهای ابتدایی مبارزه با کرونا در منطقه پیشتاز بود و با توجه به کمبود تخت در استان تهران و شهرستان اسلامشهر که تنها یک مرکز درمانی دولتی جهت ارائه خدمت به مراجعین دارد و همزمان با ارائه خدمت به بیماران کرونایی در حال خدمات رسانی به مراجعین عادی و بیماران غیر کرونایی نیز می باشد که این نقطه عطفی در کارنامه بیمارستان امام رضا(ع) خواهد بود.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران افزود : با اینکه نتوانستیم در خدمت تمام پرسنل باشیم، از ریاست  بیمارستان میخواهم که پیام خسته نباشید و خداقوت ما را به اطلاع تمامی پرسنل و کادر درمان بیمارستان امام رضا(ع) برسانند.

وی ضمن تشریح جزئیات طرح شهید سلیمانی افزود : با توجه به تلاش مسئولین محترم شهرستان و همراهی مردم عزیز این منطقه و همچنین حمایت های سپاه سیدالشهدا (ع) و تلاش های خستگی ناپذیر پرسنل بیمارستان امام رضا(ع) توانستیم که شاهد کاهش چشمگیر مراجعین و بیماران بستری کرونایی در این شهرستان باشیم که این موضوع نشان از موفقیت اجرای طرح شهید سلیمانی در سطح منطقه دارد.

فرمانده ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران اضافه کرد : بیمارستان امام رضا(ع) با توجه به آماری که بصورت روزانه به دست من می رسد و از جزئیات بستری در این مرکز درمانی خبر دارم، از ابتدای کار تلاش جانانه و چشمگیر پرسنل و کادر درمان این بیمارستان با تمام توان به فعالیت خود ادامه داد و این نشان از همت بلند ریاست و تمامی پرسنل این بیمارستان دارد و تلاش شما و سازمان تامین اجتماعی بود که توانست بیماری را در این منطقه کنترل کند.

علیرضا زالی افزود : با توجه به اینکه این بیمارستان تنها نقطه اتکا مردم اسلامشهر است امیدواریم که همچون گذشته در ارائه خدمت به مردم شریف اسلامشهر خوش بدرخشید و اطمینان دارم که مردم شهرستان اسلامشهر نیز قدردان زحمات تمامی پرسنل خدوم و زحمتکش بیمارستان امام رضا(ع) هستند.

داریوش پناهی زاده مدیر کل درمان استان تهران نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران، سردار ذوالقدر و حاظرین در جلسه گفت : پیش بینی های دقیق و مدیریت منسجم  فرمانده ستاد مقابله با ویروس کرونا استان تهران باعث شد که این بیماری در سطح استان به خوبی کنترل شود.

پناهی زاده افزود : ما هم در مجموعه سازمان تامین اجتماعی و اداره کل درمان استان تهران با ١١ بیمارستان و ۴٠ درمانگاه و پلی کیلینیک در سطح مدیریت درمان استان تهران در حال خدمت رسانی به مردم شریف استان تهران هستیم که مراکز ما در این راه خوش درخشیدند و امیدواریم که توانسته باشیم باعث قوت قلب بازنشستگان و بیمه شدگان عزیز در استان تهران شده باشیم.

مدیر کل درمان استان تهران در ادامه صحبت های خود افزود : حمایت های دکتر سالاری مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی، تلاش پرسنل و همچنین حمایت های فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران را در این مدت برخوردار بوده ایم و امیدواریم که توانسته باشیم در پیشگاه خداوند متعال و مردم عزیز سربلند بمانیم.

در پایان مراسم نیز علی اکبر معدنی پور رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر گفت : از حضور شما مسئولین در این مرکز درمانی قدردانی میکنم و به نمایندگی از تمامی پرسنل بیمارستان به همه شما عزیزان و مردم شریف شهرستان اسلامشهر اطمینان میدهم که با تمام توان برای خدمت رسانی و درمان مردم شریف این منطقه آماده هستیم.

در این مراسم سردار ولی زاده فرمانده لشگر ٢٣ خاتم الانبیاء، سرهنگ ایلکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا(ع) اسلامشهر و فاطمه تاجیک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر نیز حضور داشتند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه