× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

کودکان و نوجوانان منطقه 11 برای شرکت در پویش تصویری “تهران، شهری که من دوست دارم ” 1019 اثر نقاشی خود را به دبیرخانه این جشنواره در شهرداری منطقه 11 ارسال کرده‌اند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، میلاد رستمیان مدیر آموزش شهروندی و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری منطقه […]

کودکان و نوجوانان منطقه 11 برای شرکت در پویش تصویری “تهران، شهری که من دوست دارم ” 1019 اثر نقاشی خود را به دبیرخانه این جشنواره در شهرداری منطقه 11 ارسال کرده‌اند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، میلاد رستمیان مدیر آموزش شهروندی و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری منطقه 11 با اعلام این خبر گفت: با اعلام فراخوان برگزاری نخستین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهران با موضوع «تهران، شهری که من دوست دارم» در مناطق 17‌گانه شهرداری منطقه، 11 گروه سنی 4 تا 14 سال در این طرح مشارکت کردند.

وی با اشاره به استقبال خوب کودکان و نوجوانان منطقه 11 از این پویش هنری اظهار داشت: ‌مسائل و موضوعات زیست شهری در منطقه 11 اعم از محیط‌زیست و فضای سبز، حمل‌ونقل و ترافیک، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی، امکانات تفریحی، ورزشی و سرگرمی و… محور خلق آثار هنری کودکان و نوجوانان در پویش “تهران، شهری که من دوست دارم» بوده است.

رستمیان گفت: کودکان و نوجوانان ناحیه 3 با 430 اثر، ناحیه 2 با 310 اثر، ناحیه 4 با 191 اثر و ناحیه یک با 88 اثر به ‌ترتیب بیشترین و کمترین مشارکت را در این پویش داشته‌اند. ضمن این که نوجوانان 14 ساله ساکن در منطقه با ارسال 537 اثر توانسته‌اند گوی رقابت را از دیگر گروه‌های سنی شرکت‌کننده در منطقه بربایند.

او در ادامه با اشاره به کارنامه موفق دفتر آموزش شهروندی و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری منطقه 11 در برگزاری چنین پویشی در سال 95 افزود: سال 95 دفتر آموزش شهروندی و مشارکت‌های اجتماعی منطقه 11 به‌صورت خودجوش در راستای تقویت تعلق شهروندی به شهر، پویش «آسمان آبی، زمین پاک و اخلاق شهروندی» را در منطقه برگزار کرد که حاصل آن ارسال 900 اثر هنری کودکان و نوجوانان منطقه به دبیرخانه پویش بود.

مدیر دفتر آموزش شهروندی و مشارکت اجتماعی شهرداری منطقه با بیان این که 100 اثر برگزیده جشنواره سال 95 در ایستگاه‌های اتوبوس مرکز شهر به نمایش درآمدند، یادآور شد: بعد از اعلام نتایج داوری علاوه بر برپایی نمایشگاهی از آثار برگزیده، منتخبان این پویش می‌توانند آثار خود را روی پرتال‌های شهری مشاهده کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد