× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

یکی از بزرگترین، مجهزترین و پر رفت و آمدترین مراکز بهداشتی درمانی در غرب تهران، مرکز بهداشتی درمانی شهرداری منطقه۵ بوده که با استفاده از پزشکان مجرب در خدمت شهروندان است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران، این مرکز که از سال ۷۴ افتتاح شده، بالاتر از فلکه دوم […]

یکی از بزرگترین، مجهزترین و پر رفت و آمدترین مراکز بهداشتی درمانی در غرب تهران، مرکز بهداشتی درمانی شهرداری منطقه۵ بوده که با استفاده از پزشکان مجرب در خدمت شهروندان است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران، این مرکز که از سال ۷۴ افتتاح شده، بالاتر از فلکه دوم صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش خیابان شالی در محوطه ای به مساحت ۵۴۰۰ متر مربع، انواع خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی ، تصویر برداری و دندانپزشکی را به عموم ارائه می دهد.

کلینیک شهرداری منطقه۵ در بخش های اورژانس، درمانگاه عمومی و تصویربرداری به صورت شبانه روزی و بخش های تخصصی و فوق تخصصی در طول هفته از ساعت 7:30 تا 22:30 به شهروندان خدمت رسانی می کند. در سال ۱۳۸۸ با حضور شهردار تهران، ساختمان مرکز تصویر برداری که در برابر زلزله ایمن است، به بهره برداری رسید که در بخش های تخصصی MRI، سی تی اسکن، سونوگرافی ساده، سنجش تراکم استخوان، رادیولوژی و … در خدمت شهروندان است.

به گفته  سکوت مسئول کلینیک پزشکی تخصصی و فوق تخصصی شهرداری منطقه۵ تهران، این مرکز به دلیل کیفیت خدمت رسانی و مجهز بودن، یکی از پرتردد ترین مراکز درمانی محدوده است.

وی درتشریح خدمات کلینیک می گوید : بخش تخصصی و فوق تخصصی از حضور پزشکان حاذقی نظیر قلب وعروق، چشم، گوارش، زنان، اورولوژی، تغذیه، پوست، اطفال و … بهره مند است و در بخش پاراکلینیک دارای فیزیوتراپی، آزمایشگاه ، اپتومتری، ادیومتری و قسمت ویژه دندانپزشکی بوده و تصویر برداری هم در ساختمان مجرا با دستگاه های پیشرفته و به روز در خدمت شهروندان است.

سکوت افزود: : در بخش عصب و عضله پیشرفته ترین دستگاه خریداری شده و در قسمت دندانپزشکی نیز ازحدود ۵ ماه پیش ، شیفت شب را راه اندازی کردیم.

این مرکز با کلیه بیمه ها نظیر بیمه تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی، هواپیمایی، بانک ها و شهرداری با تعرفه خاص مراجعان را پذیرش می کند و تکمیل بخش ها و فضا های فیزیکی نیز در مرحله هماهنگی ، برنامه ریزی و تامین اعتبار است.

وی گفت : شیوه فعالیت پزشکان در چند نقطه این مرکز نصب شده و نیروها پاسخگوی تلفنی و وقت دهی به شهروندان هستند که همکاران شاغل در شهرداری نیز در بخش جداگانه پذیرش می شوند.

مدیر این مجموعه درمانی افزود : کامل بودن زیر ساخت های درمانی با سرویس دهی ۳۰ متخصص، ایمنی ساختمان های درمانی، توجه به مطالبات مراجعان و رضایت ۸۵ درصدی شهروندان براساس نظرسنجی صندوق پیشنهادات، انتقادات و سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ ، از محاسن این مرکز است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد