× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

استاندار تهران کلنگ زنی ایستگاه مترو اسلامشهر را ثمره کار فوق العاده و جهادی مسئولین این شهرستان دانست.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، محسن منصوری استاندار تهران در آئین آغاز عملیات اجرایی مترو میدان نماز در اسلامشهر ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری‌های بدنه اجرایی دولت و مدیریت شهری شهرستان اسلامشهر اظهار داشت: سنت خداوند این است که اگر جمعی در قالب ید واحده باشند خدا هم نصرت می‌دهد.

منصوری تاکید کرد: دکتر شریفیان نماینده مردم اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در راستای خدمت رسانی به مردم اسلامشهر جدی و فراتر از مسئولیت خود مسائل اسلامشهر را پیگیری می‌کنند که جای تشکردارد.

وی با بیان اینکه انجام کارهای فوق العاده در استان تهران نیازمند کار جهادی مدیران است، گفت: وضعیت عمومی منابع استان تهران و کشور مشخص است و کشور در شرایط تحریم و کرونا قرار دارد، اما نگاه جهادی مدیران در شرایط سخت گره گشا بوده و ما هم در مجموعه استان از طرح‌های زیربنایی حمایت می‌کنیم.

منصوری تاکیدکرد: در دو هفته گذشته جلساتی را در نهاد ریاست جمهوری برای تخصیص منابع و بودجه پروژه‌های سفر رئیس جمهور به استان تهران داشتیم که به خواست خدا بعد از سفر رئیس جمهور به تهران عملیاتی خواهد شد.

وی در خصوص مراسم معارفه فرماندار جدید اسلامشهر بیان داشت: قول داده بودم که پذیرفتن منصب فرمانداری در این شهرستان نیازمند کار فوق العاده و جهادی است و امروز تمام لوازم آن مهیا و فراهم شده و ثمره این کار متفاوت با کلنگ زنی ایستگاه مترو اسلامشهر مشهود است.

استاندار تهران با اشاره به وضعیت سخت کشور در تامین اعتبارات اظهار داشت: نگاه جهادی مسئولین خلاهای موجود را پر می‌کند و به یاری خدا آینده روشنی برای اسلامشهر فراهم خواهد شد.

منصوری به اعتبارات و منابع خوب ملی برای مترو اسلامشهر اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه‌های کمربندی شمالی، مترو و بندر خشک آپرین از پروژه‌های عظیم اسلامشهر به شمار می‌رود که نیازمند حمایت مسئولین است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه