× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار شمیرانات و رییس آموزش و پرورش منطقه یک تهران به دعوت سید حمید موسوی شهردار منطقه یک به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوستند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، در این پویش که با هدف پایش محلات انجام شد حاضرین با استفاده از دوچرخه از […]

فرماندار شمیرانات و رییس آموزش و پرورش منطقه یک تهران به دعوت سید حمید موسوی شهردار منطقه یک به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوستند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، در این پویش که با هدف پایش محلات انجام شد حاضرین با استفاده از دوچرخه از خیابان شهید باهنر ،دزاشیب، کریمی ، سلیمی به بلوار اندرزگو رفتند و از سرای محله حکمت بازدید کردند.

شهریور فرماندار شمیرانات: ضرورت این پویش برای همگان باید روشن شود که تهران نیازمند پاکی هوا و کاهش آلودگی های زیست محیطی است و اگر این پویش جان بگیرد ، تهران مهربانانه تر و سالم تر خواهد شد.

صادق پور رییس آموزش و پرورش شهرداری منطقه یک تهران:امیدوارم منطقه یک با این پویش، منطقه ای نمونه در شهر تهران شود و آموزش و پرورش این منطقه با همه کادرمدیریتی،آموزشی و دانش آموزی خود در 403 مدرسه آماده خدمت در این پویش است.

موسوی شهردارمنطقه یک: این پویش با تسری در همه ادارات و سازمان ها و حضور و پیوستن مسئولین به آن می تواند بعنوان نماد وفاق، همدلی و همکاری بین بخشی برای پیشبرد اهداف عالی سازمان تبدیل شود وباید تلاش کنیم زمینه های فرهنگی، آموزشی و زیرساختی برای استفاده شهروندان از دوچرخه را بیش از پیش فراهم نماییم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد