× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش، با هدف برقراری امنیت و انضباط اجتماعی با همکاری و همیاری فرمانداری شهرستان شمیرانات،نیروهای شهربان، نیروهای انتظامی، کسبه و… از امروز  آغاز شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت […]

طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش، با هدف برقراری امنیت و انضباط اجتماعی با همکاری و همیاری فرمانداری شهرستان شمیرانات،نیروهای شهربان، نیروهای انتظامی، کسبه و… از امروز  آغاز شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت : سد معبر بساط گستران مهم ترین معضل کنونی خیابان شهرداری حدفاصل میدان قدس و تجریش است که با حضور این افراد فضای پیاده راه ها تصرف و شهروندان، کسبه و اصناف منطقه یک،تولیت و زائران آستان مطهر امامزاده صالح(ع) با مشکل مواجه شده بودند برهمین اساس عملیات ضربتی جمع آوری بساط گستران به حسب مصوبه شورای تامین شهرستان شمیرانات از امروز شنبه پانزدهم تیر ماه با حضور مستقیم نیروهای انتظامی، قضایی، فرمانداری و شهرداری آغاز شد.

وی گفت : استقرار مستمر نیروهای انتظامی حدفاصل این دو میدان، افزایش تعداد نیروهای شهربان ، رصد انبار کالاهای بساط گستران در محدوده بازار تجریش و پلمپ آنها و… از مهمترین اقدامات اجرایی در راستای ساماندهی بساط گستران است که به صورت یک فرایند مستمر اعمال می شود.

موسوی خاطر نشان کرد : استقرار خودروهای اغذیه فروشان در این محدوده مشکل دیگری است که علاوه بر سدمعبر ، بعلت عدم رعایت بهداشت و توزیع نامناسب مواد غذایی منجر به شکایت شهروندان شده بود که جمع آوری خودروی آنها نیز با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی در این مسیر در حال اجراست و از شهروندان درخواست می شود مواد غذایی خود را از واحدهای صنفی داری مجوز اداره بهداشت تامین کنند.

شهردار منطقه یک افزود : برای حفظ و آرامش شهر با جدیت عمل خواهیم کرد و در کنار سایر ارگان ها هر تدبیر لازمی را اتخاذ و اجرا می کنیم تا از وقوع مشکلات و معضلات شهری به واسطه ی این بی انضباطی ها جلوگیری کنیم وبا ایجاد پیاده راه امن ، آرامش را به کسبه و شهروندان این محدوده برگردانیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد