× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

‌‌رییس پلیس تهران بزرگ در جمع مدیریت شهری منطقه یک تهران گفت:نیروی انتظامی امنیت را برای مسئولان در حوزه عملکردیشان فراهم می کند تا آنها بتوانند خدمات رسانی مطلوب تری به شهروندان ارایه دهند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ در […]

‌‌رییس پلیس تهران بزرگ در جمع مدیریت شهری منطقه یک تهران گفت:نیروی انتظامی امنیت را برای مسئولان در حوزه عملکردیشان فراهم می کند تا آنها بتوانند خدمات رسانی مطلوب تری به شهروندان ارایه دهند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ در جمع مدیران شهری منطقه یک و فرماندار شمیرانات که به مناسبت هفته ناجا با دیدار و عرض تبریک سید حمید موسوی شهردار این منطقه همراه شد ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: یکی از ضروریات جامعه انسانی بحث امنیت است و حضور نیروهای حمایت کننده در سازمانهایی مانند شهرداری لازم و ضروری است بر همین اساس نیروی انتظامی و یگان حفاظت شهرداری با هدف انجام اقدامات حفاظتی، مراقبتی و انتظامی در کنار مسئولان و شهروندان حضور دارند تا بستر امنی برای خدمات رسانی مطلوب در شهر فراهم شود.

وی جمع آوری بساط گستران تجریش را یکی از اقدامات هماهنگ بین شهرداری منطقه یک و نیروی انتظامی دانست و با تاکید بر ضرورت اجرای کامل طرح گفت: این اقدام فضای شهر را برای حضور ایمن خانواده ها فراهم کرد.

شهردار منطقه یک نیز با تشکر از زحمات یگان حفاظت و نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در شهر تهران گفت: منطقه یک دارای محله های محرومی است که از نظر اجتماعی بافت ناهمگونی دارد و بیشترین ساخت و سازهای غیر مجاز هم در این محله ها انجام می شود که با همکاری نیروی انتظامی می توان مقابل اینگونه ساخت و سازها را گرفت.

موسوی نیروی انتظامی را مظهر اقتدار، نظم و امنیت در جامعه دانست و افزود:همکاری ،هماهنگی و تعامل بیشتر بین شهرداری ها ، نیروی انتظامی و مراجع قضایی باعث ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان است .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد