× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطیب نمازجمعه شریف آباد گفت: افرادی قدرت طلب و بی بصیرت ۸ماه کشور را با هدف منزوی کردن انقلاب در جهان به آشوب کشیدند

به گزارش ثمره نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین  قاسم خداپرست در خطبه های این هفته نمازجمعه شریف آباد با اشاره به جاودان ماندن ۹دی سال ۱۳۸۸ اظهارداشت: فتنه سال ۸۸ فتنه انگلیسی آمریکایی صهیونیستی اما با میدان داری عوامل داخلی با موضوع تقلب بود.

وی افزود: افرادی قدرت طلب و بی بصیرت ۸ماه کشور را با هدف منزوی کردن انقلاب در جهان به آشوب کشیدند، در این مدت به مقدسات توهین شد و پرچم های عزاداری امام حسین(ع)، قرآن کریم و مساجد به آتش کشیده شد.

خطیب نمازجمعه شریف آباد افزود: رهبری محکم ایستادند و فرمودند فصل الخطاب فقط قانون است؛ امروز به برکت این ایستادگی رهبری و مردم، خون مطهر شهدا و لطف الهی انقلاب اسلامی در تمام معادلات سیاسی بین الملل ایستاده است.

وی در ادامه اضافه کرد: اما فتنه چیست؟ فتنه با تغییر رفتار و افکار مردم همراه است و دشمن با ایجاد جنگ روانی، شایعه پراکنی، دروغ و افترا سعی در تغییرافکار مردم می کند و شخص ناخداگاه در مسیر انحراف قرار می گیرد؛ در فتنه ها عده ی فریب میخورند و خواسته و ناخواسته به دام فتنه می افتند.

وی در ادامه اذعان کرد: با رشد انقلاب اسلامی دشمنان هم در تلاش برای نابودی انقلاب هستند و فتنه ها را با برنامه ریزی دقیق تری رشد می دهند تنها راه مقابله با فتنه ها داشتن بصیرت یعنی داشتن فهم موضوع تحلیل آن و قدرت تشخیص است به عبارتی دیگر فتنه به معنای اسلام شناسی، دشمن شناسی و زمان شناسی است

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه