× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه اینکه نزدیک به 200 طرح با موضوع ماه مبارک رمضان برای ما ارسال شد، گفت: مضامین برگرفته از آموزه های جان بخش قرآنی با خطوط کوفی، نستعلیق و آرایه های تذهیب و تجلیل بوده است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی و […]

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه اینکه نزدیک به 200 طرح با موضوع ماه مبارک رمضان برای ما ارسال شد، گفت: مضامین برگرفته از آموزه های جان بخش قرآنی با خطوط کوفی، نستعلیق و آرایه های تذهیب و تجلیل بوده است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با اشاره به المان های نوری نصب شده در سطح شهر به مناسبت ماه رمضان گفت: در خصوص این موضوع، 25 فروردین ماه فراخوانی در سایت سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر شد و در آن از طراحان و مجریان نورآرایی برای ارائه طرح به سازمان دعوت شد.

وی با بیان اینکه تا 5 اردیبهشت ماه به طراحان و مجریان نورآرایی برای طراحی آثار با موضوع ماه مبارک رمضان مهلت داده شد، افزود: برای کسب نتیجه بهتر در این زمینه اطلاع رسانی نیز انجام شد تا همه طراحان و مجریانی که با سازمان زیباسازی کار می کنند بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

ضرغامی در ادامه با اشاره به اینکه نزدیک به 200 طرح با عنوان ماه مبارک رمضان برای ما ارسال شد، بیان کرد: مضامین برگرفته از آموزه های جان بخش قرآنی با خطوط کوفی، نستعلیق و آرایه های تذهیب و تجلیل بوده است. 13 المان به صورت عمومی مربوط به ماه مبارک رمضان و 4 المان نیز ویژه شب های قدر در سطح شهر نصب شده اند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه 23 شرکت متشکل از هنرمند و طراح آثار خود را برای سازمان زیباسازی ارسال کردند، گفت: از بین 200 طرح ارسال شده 17 طرح انتخاب و نسبت به ساخت و نصب آنها اقداماتی صورت گرفت.

وی اضافه کرد: همه طرح ها تا دهم ماه مبارک رمضان روی پل های سواره در اتوبان ها و میادین شهری نصب شدند.

ضرغامی با اشاره به اینکه حدود 50 هزار متر ریسه کشی در محورهای خیابان ولی عصر (عج) (راه آهن تا تجریش )، خیابان آزادی، انقلاب، شریعتی و میدان هفت تیر انجام شده است، تصریح کرد: بعد از ایام شهادت حضرت علی (ع) این ریسه ها مجدد روشن می شوند و تا ایام عید نیز روشن می مانند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران یادآور شد: المان های نوری در سطح شهر با اسم های شادی، ترنج کامیلا نصب شده اند. همچنین در برج میلاد که یکی از مکان هایی برگزاری جشن های ماه مبارک رمضان است نیز 9 المان با تم رمضان (صلوات،بسم الله الرحمن الرحیم،یا فاطمه الزهرا، تذهیب،بته جقه‌،گبه و کپر) نصب شده است.

وی گفت: 15 المان هم در بوستان بسیج منطقه 14 نصب شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد