× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف آشناسازی دانش آموزان با فرآیندها و مفاهیم مدیریت شهری ، ارتقای روحیه نشاط و علاقه و تعلق پذیری کودکان نسبت به شهر بیش از یک هزار دانش آموز در طرح شهر در دست بچه ها شرکت کردند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مجتبی توسلی معاون […]

با هدف آشناسازی دانش آموزان با فرآیندها و مفاهیم مدیریت شهری ، ارتقای روحیه نشاط و علاقه و تعلق پذیری کودکان نسبت به شهر بیش از یک هزار دانش آموز در طرح شهر در دست بچه ها شرکت کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مجتبی توسلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: اداره ی آموزش های شهروندی در راستای زمینه سازی برای تربیت ، فراهم آوردن امکان رشد ذهنی ، اجتماعی و شکوفایی استعداد ها و خلاقیت کودکان با حضور در سطح شهر ، نقش پذیری و مشارکت در تصمیمات پروژه های شهری با رویکرد شهر دوستدار کودک و تعامل بیشتر کودکان و نوجوانان با مدیریت شهری ، اقدام به برگزاری تور شهر در دست بچه ها در سال جاری نمود .

وی گفت: در چهار ماهه اول سال جاری تور شهر در دست بچه ها با همکاری نواحی ده گانه و مدارس دولتی سطح منطقه با حضور بیش از یک هزار و ۷۵۰ دانش آموز در ۶۰ تور برگزار شد .

توسلی افزود: در این تورها دانش آموزان از مجموعه های فرهنگی و موزه ها همچون مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، موزه دکتر حسابی، برج میلاد، مرکز آموزش پسماند، موزه حیات وحش دارآباد ، کاخ نیاوران ، باغ موزه قصر و… بازدید کردند.

معاون شهردار منطقه یک افزود: تور شهر در دست بچه ها به صورت ماهانه و در قالب یک تور نیم روزه در طول سال برگزار می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد