× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

بوچانی گفت: تمرکز یازدهمین جشنواره بين‌المللي برترين‌هاي پژوهش و نوآوري مديريت شهري بر روی شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور و پژوهش‌های کاربست محور است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، محمد حسین بوچانی رییس ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره بين‌المللي برترين‌هاي پژوهش و نوآوري مديريت شهري هدف این جشنواره […]

بوچانی گفت: تمرکز یازدهمین جشنواره بين‌المللي برترين‌هاي پژوهش و نوآوري مديريت شهري بر روی شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور و پژوهش‌های کاربست محور است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، محمد حسین بوچانی رییس ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره بين‌المللي برترين‌هاي پژوهش و نوآوري مديريت شهري هدف این جشنواره را بهره ‌گیری از خرد جمعی و مشارکت ذی‌نفعان در یافتن پاسخ‌هایی نوآورانه اجرایی برای چالش‌های شهری برشمرد و گفت: تمرکز بر شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور و پژوهش‌های کاربست محور به منظور دستیابی به راهکارها و سیاست‌های اجرایی برای تحقق رویکردهای جدید مدیریت شهری وجه تمایز این دوره از جشنواره است.

بوچانی با بیان اینکه مدیریت شهری کنونی رویکردی دانشگاهی دارد، افزود: انتظار می‌رود، فرصت حضور دانشگاهیان در راس مدیریت شهری از سوی جامعه علمی غنیمت شمرده شود و مشارکت جدی بدنه علمی کشور در ارائه ایده‌ها و راهکارهای علمی و نوآورانه بتواند ارتقاء سطح کیفیت زندگی شهروندان را تسریع کند.

وی ادامه داد: مرکز مطالعات همکاری مذکور را قدر دانسته و در دوره یازدهم برنامه جامع و مشخصی را در خصوص کاربست ایده‌ها و پژوهش‌های برتر در سطح شهر تهران پیگیری می کند.

رییس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران در تشریح بایسته‌های مشارکت بدنه علمی کشور گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی که کشور و به تبع آن مدیریت شهری در آن قرار دارد، نیازمند مشارکت تمامی ساکنین کلان‌شهر تهران و متخصصین سطح کشور برای رهایی از بحران‌های ایجاد شده برای پایتخت دویست ساله کشور است؛ بنابراین در این فرصت ضمن اعلام آمادگی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران برای گسترش حلقه مشاورین و شنیدن تمامی گفتمان های علمی سطح کشور در خصوص چالش شهری، از نهادهای دانشگاهی و پژوهشگران شهری در سطح کشور دعوت می‌کنم تا با ارائه دستاوردهای پژوهشی جدید نقش خود را در مسیر جدید مدیریت شهری ایفاء کنند.

یازدهمین جشنواره بين‌المللي برترين‌هاي پژوهش و نوآوري مديريت شهري 23 آذر با رویکرد نوآوری‌های شهری در جهت تحقق «تهران شهری برای همه» در برج میلاد برگزار می شود. جزییات این جشنواره از طریق سایت مرکز مطالعات به نشانی rpc.tehran.ir قابل دسترس است.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد