× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  شهرداری منطقه 5 با انجام فعالیت های گسترده در ایام نوروز 98 میزبان مسافران نوروزی و گردشگران تهرانی بود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه از اهم اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز 98 برای خدمت رسانی همه جانبه به مسافران نوروزی و […]

 

شهرداری منطقه 5 با انجام فعالیت های گسترده در ایام نوروز 98 میزبان مسافران نوروزی و گردشگران تهرانی بود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه از اهم اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز 98 برای خدمت رسانی همه جانبه به مسافران نوروزی و شهروندان تهرانی خبر داد .

بر اساس همین خبر، استفاده از نهال به جای سبزه در برپایی سفره هفت سین، اجرای برنامه نوروز خوانی در پایانه آزادی، بازدید خسروآبادی شهردار منطقه در روزهای ابتدایی سال نو از ایستگاه های اطلاع رسانی گردشگری منطقه وسیاه چادر پایانه مسافربری غرب و حضور در ستاد گردشگری شهر تهران، توزیع نقشه گردشگری منطقه در 5 ایستگاه اطلاع رسانی، دیدار در اولین جمعه سال 98  با خانواده های معظم شهدا، بررسی اقدامات نوروزی در مجموعه آموزشی پارک ترافیک، اجرای همایش نوروزی دوچرخه سواری ویژه کودکان کار در بوستان جوانمردان، آماده باش نیروهای خدمات شهری نواحی هفتگانه و ستاد بحران منطقه  برای پیشگیری از حوادث احتمالی در روزهای پر بارش، پاره ای از اقدامات نوروزی در منطقه 5 بود.

جمعی از مدیران شهرداری تهران نیز در ایام نوروز از منطقه 5 و روند اجرای فعالیت ها بازدید داشتند که از جمله می توان به بازدید رستمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران  از حریم و رود دره ها با  توجه به بارش های اخیر و نشست یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با همکاران منطقه به منظور نظارت و ارزیابی عملکرد اجرای طرح استقبال از نوروز 98 اشاره کرد .

 برگزاری مسابقات متنوع شادورزی در عیدانه ورزشی نظیر طناب کشی، پینگ پنگ و … ویژه تعطیلات نوروزی در محلات 29 گانه از دیگر اقدامات برای ارتقای نشاط شهروندی بود.

همچنین برای آمادگی پذیرایی از مسافران در روز 13 فروردین، نشست علی بخشی معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه با شهرداران نواحی هفتگانه وسازمان های خدمت رسان( ستاد بحران، پلیس راهور، آتش نشانی، اورژانس )، به منظور آمادگی  بوستان های سطح منطقه انجام شد و  ارائه خدماتی نظیر آماده سازی بوستان ها به ویژه بوستان های فرا منطقه ای ( جوانمردان و کوهسار )، برپایی ایستگاه های سیار آموزش شهروندی و پخش بروشورهایی با هدف فرهنگ سازی تفکیک زباله در صیانت از محیط زیست، ایمن سازی وسایل ورزشی و بازی کودکان، حذف زواید و مرمت المان ها، توزیع کیسه زباله دربوستان ها، گندزدایی سرویس های بهداشتی بوستان ها، استقرار تانکرهای آب موتوری سنگین در پهنه بندی های مشخص شده، هماهنگی با پلیس راهور و نیروی انتظامی برای جلوگیری از ترافیک معابر منتهی به بوستان ها  انجام شد.

ظهر روز 13 فروردین نیز به منظور اشاعه فرهنگ اسلامی، نماز جماعت در بوستان میعاد اقامه شد.

ایستگاه های سلامت، آموزش شهروندی، ورزشی، فرهنگی، آسیب های اجتماعی، بازیافت، کلینیک گل و گیاه و غرفه ترافیک در پارک آموزش ترافیک منطقه در سیزدهم فروردین پذیرای شهروندان بود.

موسوی لاری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران نیز از کلیه انهار، قنات ها، رود دره ها و حریم منطقه بازدید کرده و از اقدامات در روزهای پر بارش با خبر شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد