× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با “هفته کار داوطلبانه”؛ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 اقدام به اجرای ویژه برنامه های آموزشی، سلامت-محور و ورزشی،محیط زیست، پسماند و همچنین “جشنواره کار داوطلبانه” کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان خبر فوق گفت: […]

همزمان با “هفته کار داوطلبانه”؛ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 اقدام به اجرای ویژه برنامه های آموزشی، سلامت-محور و ورزشی،محیط زیست، پسماند و همچنین “جشنواره کار داوطلبانه” کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با بیان خبر فوق گفت: حمایت از کار داوطلبانه و گرامیداشت هفته کار داوطلبانه از تاریخ 14 الی 21 آذر ماه سال جاری با هدف لزوم و ترویج فرهنگ کار داوطلبانه در بین شهروندان، با تکیه بر ظرفیت و توانمندی های مردمی در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی شهروندان برگزار شد.

وی همچنین افزود: در همین راستا، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی، سلامت، ورزش و جشنواره کار داوطلبانه با همکاری اعضای سرای محله ها، سازمان های مردم نهاد و شهروندان از روز پنجشنبه 14 لغایت 20 آذر ماه در سطح منطقه21 برپا بود.

معینی کربکندی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که تمرین هرساله ویژه برنامه های مناسبتی “هفته کار داوطلبانه” و حمایت از آن، می تواند اتفاقات خوشایندی را در آینده ای نزدیک رقم بزند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه