× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت و با برگزاری مسابقه نقاشی دیواری ویژه کودکان توان یاب با شعار” معلولیت، محدودیت نیست” در پارک بازیافت منطقه2، کودکان توان یاب منطقه ،امید را با زبان هنر به تصویر می کشند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، یوسف مزارعی معاون امور […]

همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت و با برگزاری مسابقه نقاشی دیواری ویژه کودکان توان یاب با شعار” معلولیت، محدودیت نیست” در پارک بازیافت منطقه2، کودکان توان یاب منطقه ،امید را با زبان هنر به تصویر می کشند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، یوسف مزارعی معاون امور اجتماعی وفرهنگی منطقه در تشریح ویژه برنامه های پیش بینی شده درهفته افراد دارای معلولیت گفت: تغییر نگرش جامعه به معلولیت، برابرسازی فرصت ها برای افراد توان یاب و همچنین توانمند سازی آنها درعرصه های اجتماعی،فرهنگی ،آموزشی و… است که می تواند مشارکت فعال اجتماعی آنها را فراهم کند.

وی افزود: درهمین راستا مدیریت شهری این منطقه همزمان با اجرای مناسب سازی معابر و بوستانها، مناسب سازی سرای محلات را نیز با شعار” تهران شهری برای همه” در دستور کار قرار داده است و در این راستا سرای محله شهرآرا به صورت پایلوت برای استفاده افراد توان یاب مناسب سازی می شود.

مزارعی درادامه به برنامه های هنری، ورزشی و آموزشی دراین هفته اشاره کرد و گفت: مسابقه نقاشی دیواری با شعار ” معلولیت ،محدودیت نیست” از جمله برنامه های هنری است که کودکان توان یاب می توانند با زبان رسانه ای هنر، پیام ها و توانمندی های خود را با مخاطبین به اشتراک بگذارند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد