× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: کمک های اهدایی دانش آموزان 151 مدرسه سطح منطقه عصر روز چهارشنبه 28فروردین به سمت استان های لرستان و خوزستان ارسال خواهند شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران،محمد جواد رشیدی با بیان این که اداره آموزش و […]

 

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: کمک های اهدایی دانش آموزان 151 مدرسه سطح منطقه عصر روز چهارشنبه 28فروردین به سمت استان های لرستان و خوزستان ارسال خواهند شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران،محمد جواد رشیدی با بیان این که اداره آموزش و مشارکت های شهروندی قصد دارد با مشارکت اداره آموزش و پرورش این منطقه کمک هایی را برای دانش آموزان حادثه دیدگان سیل در استان های لرستان و خوزستان فراهم و ارسال کند؛ افزود: طرح مشترک یاد شده به منظور یاری رساندن به هموطنان سیل زده با شعار زنگ مدرسه زنگ زندگی به اجرا درخواهد آمد و هدف از آن کاستن رنج و آلام حادثه دیدگان است.
وی ادامه داد: به منظور کمک به دانش آموزان آسیب دیده با یک فراخوان کلی در تمامی 151 مدرسه سطح منطقه، کمک های دانش آموزی جمع آوری و در مدرسه ولیعصر (عج) دپو شده اند.

به گفته رشیدی اداره آموزش های شهروندی منطقه 11 نیز بسته های اهدایی شامل آب معدنی، کیک ، شیر و وسایل کمک آموزشی و….. را به منظور همدردی و رفاه هموطنان سیل زده به مدرسه ولیعصر ارسال کرده که این کمک ها عصر روز چهارشنبه 28 فروردین ۱۳۹۸ از هنرستان ولیعصر واقع در خیابان آذربایجان به سمت مناطق سیل زده اعزام خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد