× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 16 از عملکرد ویژه و کسب رتبه برتر منطقه در خصوص عملیات بستن حساب های مالی در سال 1399 خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶، وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به گزارش مدیر کل امور مالی و اموال و ابلاغ معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ارزیابی عملکرد مناطق ۲۲ گانه در خصوص عملیات بستن حساب های مالی سال ۱۳۹۹ ، منطقه ۱۶ موفق به کسب رتبه برتر در بستن حسابهای مالی ۹۹ شد.

رضایی فر در ادامه اظهار داشت: مدیریت مالی شهرداری وظیفه دارد ضمن هزینه اعتبار مورد نیاز برای فعالیتهـای عمرانـی، خـدمات شهری و سرمایه گذاری، با رعایت شرایط و مقررات مالی، مراقـب حـسن گـردش کـار مـالی و حـسابداری واحدهای شهرداری باشد.

وی ، ارائه برگه های کنترل جهت شفافیت مالی و انطباق آن با صحت عمل در آیتم های نظارتی، دقت و سرعت عمل در ارائه ترازنامه زمان معین، مدیریت زمان و … را در کسب این رتبه موثر دانست و گفت: شهرداری منطقه ۱۶ با ایجاد سیستمی واحد، رقابت پذیر و شفاف با تاکید بر برگذاری مناقصات و مزایده های عمومی با حفظ صرفه و صلاح شهرداری درجهت کاهش هزینه ها و ایجاد رقابت سالم و افزایش درآمد گام بر می‌دارد و تضمین کافی برای انجام مسئولیتهای اصلی شهرداری، مراقبت از تأمین مالی شهرداری از طریق تخصیص متعادل مالیات ها و عوارض، تضمین استفاده از منابع شهرداری بر طبق اولویتها، مراقبت از استفاده قانونی و مشروع از منابع ، تأمین کارکنان متخصص برای اداره امور و … را سرلوحه خود قرار داده است.

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه در پایان از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه کلیه مدیران، پرسنل و دست اندرکاران مرتبط با عملیات مذکور در راستای پیشبرد اهداف سازمانی تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه