× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداری منطقه 13 با تحقق 247 درصدی درآمدهای نقدی در میان مناطق ۲۲ گانه رتبه اول را کسب کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه با اشاره به  تحقق رتبه برتر درآمدهای نقدی گفت: از ابتدای سال تاکنون با تحقق 247% از درآمدهای نقدی، منطقه […]

شهرداری منطقه 13 با تحقق 247 درصدی درآمدهای نقدی در میان مناطق ۲۲ گانه رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه با اشاره به  تحقق رتبه برتر درآمدهای نقدی گفت: از ابتدای سال تاکنون با تحقق 247% از درآمدهای نقدی، منطقه 13  توانسته میان مناطق 22 گانه رتبه نخست را کسب کند.

وی آگاه سازی شهروندان و مشارکت آنها در پرداخت عوارض، پیگیری کارشناسانه در قالب جلسات تخصصی هفتگی، تلاش شبانه روزی معاونت‌ها و نواحی چهارگانه شهرداری منطقه 13 از عوامل تأثیرگذار ز علل موفقیت شهرداری منطقه در فرآیند کسب درآمد برشمرد و افزود: خوشبختانه در حال حاضر به جهت اتخاذ روش‌های مناسب  در بحث درآمدی و صرفه‌جویی در هزینه‌های منطقه اقدامات مناسبی انجام شده است.

شهردار منطقه 13 ادامه داد: افزایش درآمد باعث می شود، برنامه ریزی ها، ارائه خدمات، انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی به نحو موثرتری انجام شود؛ این مهم علاوه بر آنچه مطرح شد، رضایت هر چه بیشتر شهروندان از دریافت خدمات و آبادانی منطقه را نیز به دنبال دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد