× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه 11 همزمان با ماه مبارک رمضان از برپایی کرسی های تلاوت قرآن کریم در 17 مسجد از محلات سطح منطقه خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، محمد جواد رشیدی با اعلام این خبر گفت:  همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان  […]

معاون امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه 11 همزمان با ماه مبارک رمضان از برپایی کرسی های تلاوت قرآن کریم در 17 مسجد از محلات سطح منطقه خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، محمد جواد رشیدی با اعلام این خبر گفت:  همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان  و در راستای بهره مندی از برکات و فیوضات ماه نزول قرآن ، کرسی های تلاوت اندیشی با عنوان 17 مسجد ، 17 محله از اولین روز ماه مبارک رمضان ، بعد ازاقامه  نماز ظهر و عصر در سطح مساجد در حال اجرا می باشد.

وی اظهارداشت: در این برنامه که با حضور قاریان و فعالان قرآنی  سطح محلات برگزار می شود، مساجد امام سجاد، منشور، قندی، مظهری، فیض، پنبه چی، امام محمدباقر، ولیعصر،شیشه، توتونچی، امام رضا، حجت، ایروانی، توحید، مهدوی، علوی و رضوی ، همه روزه تا پایان ماه مبارک؛میزبان علاقمندان قرآنی وروزه داران است.

هم چنین  در راستای دیدارهای صمیمانه شهردار منطقه با شهروندان ، سلسله جلسات ملاقات های مردمی در روزهای زوج هرهفته در ایام ماه مبارک رمضان پس از اقامه نماز ظهروعصر  با حضور شهردار منطقه، جمعی از معاونین ، مدیران ارشد و….در مساجد سطح منطقه برگزار می شود.

در این دیدارها نصراله آبادیان شهردار منطقه 11، ضمن استماع دغدغه ها و درخواست های شهروندان و پاسخگویی به آنان ، راهکارها و دستورات لازم را  درجهت رفع مشکلات شهروندان ؛ در دستور کار معاونین قرار می دهد.

تبادل نظر با شهروندان در خصوص تعاملات لازم به منظور اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی ماه رمضان و… از دیگر برنامه های این ملاقات ها است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد