× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

کتاب «فین‌تک و اکوسیستم بانکداری هوشمند» به زودی در دو جلد 500 صفحه‌ای منتشر و روانه بازار می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی مرکز فابا،کتاب «فین‌تک و اکوسیستم بانکداری هوشمند» را دکتر ابوالقاسم عربیون دانشیار و عضو هیات علمی دانشگاه تهران، دکتر محمدمراد بیات مدیرعامل مدیر عامل مرکز فابا، محمدمهدی شایع‌ثانی […]

کتاب «فین‌تک و اکوسیستم بانکداری هوشمند» به زودی در دو جلد 500 صفحه‌ای منتشر و روانه بازار می‌شود.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی مرکز فابا،کتاب «فین‌تک و اکوسیستم بانکداری هوشمند» را دکتر ابوالقاسم عربیون دانشیار و عضو هیات علمی دانشگاه تهران، دکتر محمدمراد بیات مدیرعامل مدیر عامل مرکز فابا، محمدمهدی شایع‌ثانی دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی و محقق در حوزه فین‌تک، بانکداری و کارآفرینی و علیرضا سهرابیان مدرس فین‌تک و کسب و کارهای نوپا به رشته تحریر درآورده‌اند.

کتاب «فین‌تک و اکوسیستم بانکداری هوشمند» در هشت بخش به نگارش درآمده که هر بخش از چندین فصل تشکیل شده است. نویسندگان این اثر تلاش کرده‌اند در فصول متعدد آن، تصویر روشنی از بانکداری نوین را ترسیم و خوانندگان را با مفاهیم مرتبط با تحولات دیجیتالی آشنا کنند.
این کتاب در حکم دائره‌المعارف حوزه فین‌تک و تحولات دیجیتالی محسوب می‌شود. «فین‌تک و اکوسیستم بانکداری هوشمند» آغاز راهی است که با انتشار مجموعه‌ای از کتاب‌های دیگر در حوزه تخصصی بانکداری هوشمند، ادامه می‌یابد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد