× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به منظور خدمات رسانی مناسب به زائرین اربعین حسینی و نگهداشت شهر کربلا کاروان اربعین شهرداری منطقه یک همراه با سایر نیروهای شهرداری تهران عازم این شهرمقدس شدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه، با اعلام خبر […]

به منظور خدمات رسانی مناسب به زائرین اربعین حسینی و نگهداشت شهر کربلا کاروان اربعین شهرداری منطقه یک همراه با سایر نیروهای شهرداری تهران عازم این شهرمقدس شدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه، با اعلام خبر فوق اظهار داشت : بیش از 40 نفر از نیروهای انسانی خدمات شهری شهرداری منطقه یک با هدف نگهداشت شهر کربلا و خدمات رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی به این شهراعزام شدند.

وی گفت: این کاروان در قالب یک اتوبوس- شنبه 13 مهر ماه – به سمت عراق حرکت کرده و در شهر کربلا مستقر شدند تا آماده خدمات رسانی به زائرین شوند.
معاون شهردار منطقه یک خدماتی چون رفت و روب، پاکسازی معابر، لایروبی انهار، جمع آوری زباله و… را از جمله اقدامات این نیروها دانست که در شیفت های کاری انجام می شود.

وی حضور موثر نیروهای شهرداری تهران در قبل و بعد از مرزهای کشور عراق در زمینه خدمت رسانی به زائرین حرم حسینی(ع) را نشان دهنده عشق و ارادات نیروهای خدوم شهرداری تهران دانست که به صورت شبانه روزی از ده روز قبل تا چند روز بعد از اربعین حسینی به زائران حرم امام حسین(ع) امکانات رفاهی، فرهنگی و … ارائه می دهند و نیروهای شهرداری منطقه یک نیز در کنار سایر همکاران خود به نگهداشت، پاکیزگی و رفت و روب شهرکربلا می پردازند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد