× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

چهل و یکمین جلسه ملاقات مردمی منطقه21 با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری این منطقه، جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان برگزار شد.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، چهل و یکمین جلسه ملاقات مردمی شهروندان منطقه21 در سال97 با حضور رحمانی شهردار و جمعی از مدیران […]

چهل و یکمین جلسه ملاقات مردمی منطقه21 با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری این منطقه، جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان برگزار شد.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، چهل و یکمین جلسه ملاقات مردمی شهروندان منطقه21 در سال97 با حضور رحمانی شهردار و جمعی از مدیران ارشد منطقه به منظور بررسی موارد مطروحه شهروندان در حوزه های مختلف مدیریت شهری و رفع دغدغه های آنان برگزار شد.

رحمانی در خصوص جلسات هفتگی ملاقات مردمی یادآور شد: این جلسات در راستای نیل به نگاه معین و مورد تاکید شهردار محترم پایتخت درخصوص رسیدگی فوری و بی واسطه به درخواست های مردم و تعامل هرچه بیشتر شهرداری تهران با شهروندان به منظور تکریم ارباب رجوع و گفت و گو بی واسطه مدیران ارشد مناطق با شهروندان و رسیدگی به درخواست های آنان برگزار می شود.

لازم به ذکر است؛ شهروندان ساکن در منطقه21 می توانند با مراجعه به اداره روابط عمومی منطقه، نسبت به اعلام درخواست، ثبت نام و حضور خود در جلسات ملاقات مردمی اقدام کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد