× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

چهارمین کارگاه پهنه فرهنگی و هنری رودکی با موضوع «اقتصاد فرهنگ مبنا» در منطقه 11 تهران برگزار می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در کارگاه چهارم از مجموعه کارگاه‌های تحصصی پهنه فرهنگی و هنری رودکی با عنوان «اقتصاد فرهنگ مبنا» بجنوردی مدیر و […]

چهارمین کارگاه پهنه فرهنگی و هنری رودکی با موضوع «اقتصاد فرهنگ مبنا» در منطقه 11 تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در کارگاه چهارم از مجموعه کارگاه‌های تحصصی پهنه فرهنگی و هنری رودکی با عنوان «اقتصاد فرهنگ مبنا» بجنوردی مدیر و موسس مجموعه خانه فرهنگ رایزن، همایون غنی‌زاده کارگردان، بازیگر و موسس مجموعه‌های فرهنگی و هنری گودو، مصطفی کوشکی کارگردان تئاتر و موسس و مدیر مجموعه تئاتر مستقل تهران، حسین محسنی موسس و مدیر گالری آرتبیشن و مهدی علی‌نژاد موسس و مدیر خانه نمایش مهرگان حضور خواهند داشت.

این کارگاه روز چهارشنبه، 27 شهریور، ساعت 16 در محل ساختمان شهرداری ناحیه یک شهرداری منطقه 11 تهران برگزار خواهد شد.

شهر تهران به عنوان مرکز استان تهران و پایتخت ایران، یکی از زیباترین شهرهای ایران است. این شهر دارای پنج محله قدیمی‌چاله میدان، بازار، سنگلج، عودلاجان و ارگ است و بیشترین بناهای تاریخی و موزه‌های این شهر در مناطق ۱۱ و ۱۲ شهرداری واقع شده است.

پهنه فرهنگی رودکی از شمال به خیابان انقلاب، از جنوب به خیابان نوفل لوشاتو، از شرق به خیابان حافظ و از غرب به خیابان حضرت ولی عصر (عج) منتهی می‌شود که در آن ۳۸ ساختمان تاریخی و ارزشمند شناسایی شده به همین دلیل مرمت و پیرایش شهری برای این محدوده در دستورکار قرار گرفته است.

گفتنی است، پروژه پهنه فرهنگی و هنری رودکی توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری شهرداری منطقه ۱۱، شرکت توسعه فضاهای فرهنگی و دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی به عنوان یک گذر فرهنگی- هنری در تهران راه‌اندازی می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد