× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

طرح استقبال از نوروز با هدف تغيير و تحول فضاهاي شهري ، ايجاد روحيه نشاط و شادابي در بين شهروندان و رسیدگی به سیما و منظر شهر در دستور کار شهرداری منطقه ۱۳ قرار گرفته است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده،شهردار منطقه به کاشت […]

طرح استقبال از نوروز با هدف تغيير و تحول فضاهاي شهري ، ايجاد روحيه نشاط و شادابي در بين شهروندان و رسیدگی به سیما و منظر شهر در دستور کار شهرداری منطقه ۱۳ قرار گرفته است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده،شهردار منطقه به کاشت گل های بهاری در گلجا و پرچین هایی که از سرشاخه های هرس شده درختان ساخته شده است اشاره کرد و گفت: این اقدام در محدوده منطقه در حال اجراست و هر روز شاهد خلق آثار بدیع و زیبا در سطح نواحی هستیم.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا تلاش کردیم با اقدامات ویژه در راستای طرح استقبال از نوروز ۹۹چهره ای متفاوت و شاد در سطح منطقه ایجاد کنیم.

شهردار منطقه ۱۳ در ادامه تصریح کرد : طرح فرش گل های بهاری در حاشیه میدان کلاهدوز و اتوبان شهید یاسینی، نظافت و ضدعفونی پایانه ها ، ضدعفونی اسکان های کارگری ، جمع آوری نرده های نامتعارف و غیرترافیکی ، رنگ آمیزی المانهای بوستانها از قبیل نیمکت ، ست ورزشی ، سطل زباله و … ، کاشت نشا و کاشت نهال در معابر تنها بخشی از اقدامات اجرا شده منطقه در راستای اجرای طرح استقبال از نوروز۹۹ بوده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه