× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  چاپ دوم کتاب دو جلدی «مسائل اجتماعی» نوشته جان مشونیس، استاد جامعه‌شناسی دانشگاه کنیون گامبیر اوهایو آمریکا، از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ،هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،این کتاب توسط دکتر هوشنگ نایبی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، […]

 

چاپ دوم کتاب دو جلدی «مسائل اجتماعی» نوشته جان مشونیس، استاد جامعه‌شناسی دانشگاه کنیون گامبیر اوهایو آمریکا، از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ،هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،این کتاب توسط دکتر هوشنگ نایبی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات ترجمه و در نوبت اول با همکاری شورای اجتماعی کشور منتشر شد.

کتاب «مسائل اجتماعی» با زبانی روان، تلاش دارد تا درکی عمیق از مسائل اجتماعی دنیای معاصر را، با تکیه بر جامعه آمریکا، فراهم آورد و نشان ‌دهد که مسئله اجتماعی چیست و چه راه‌حل‌هایی دارد.

جان مشونيس، نویسنده این کتاب، دانش‏‌آموخته جامعه ‏شناسي دانشگاه پنسيلوانياست و بيش از ۳۰ سال است كه مباني جامعه‏ شناسي و مسائل اجتماعي درس مي‏ دهد و در باره حيات اجتماعات محلي، روابط صميمانه در خانواده، تکنولوژي جديد اطلاعات و آموزش جهاني تحقيق و پژوهش مي‌كند و آثار فراواني هم در اين زمينه دارد. شهرت مشونيس بيشتر در نوشتن كتاب‏هاي درسي چون مباني جامعه‏ شناسي است.

نویسنده کتاب، ضمن واکاوی مسائل اجتماعی‌ دست به گریبانِ جامعه آمریکا، خط‌مشی و رویکرد سیاسی جامعه آمریکا را نسبت به هر مسئله می‌شکافد و نشان می‌دهد که شهروندان آمریکایی برای حل مسائل اجتماعی خود، شایسته است چه رویکردی را در عرصه سیاست برگزینند و چگونه با حساسیت و فعالیت سیاسی خود، به حل مسائل سیاسی جامعه‌شان یاری رسانند.

این کتاب در دو جلد و در ۱۷ فصل تدوین شده است؛ فقر و ثروت، نابرابری نژادی و قومی، نابرابری جنسیتی، سال‌خوردگی و نابرابری، جرم،‌ خشونت و نظام قضایی، گرایش جنسی، اعتیاد، تندرستی جسمی و روانی، اقتصاد و سیاست، کار و محیط کار، زندگی خانوادگی، آموزش، زندگی شهری، جمعیت و نابرابری جهانی، تکنولوژی و محیط زیست و جنگ و تروریسم هفده فصل این کتاب است.

کتاب دو جلدی «مسائل اجتماعی» در ۱۰۷۴ صفحه، قطع وزیری و با قیمت ۱۲۴ هزار تومان وارد بازار نشر شده است.

برای خرید کتاب با تلفن ۸۸۹۱۹۱۸۳ تماس بگیرید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد