× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی چاه آب شماره ۸۰ شهر گلستان احیاء و بازسازی مجدد گردید. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ،سید محمد رضازاده مدیر امور […]

به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی چاه آب شماره ۸۰ شهر گلستان احیاء و بازسازی مجدد گردید.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ،سید محمد رضازاده مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان این خبر را اعلام کرد و گفت : با عنایت به فصل گرم و افزایش مصرف آب و از طرفی افزایش جمعیت و گسترش محدوده شهری نیاز به برنامه ریزیهای لازم جهت تامین آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین مطابق با استانداردهای لازم را دارد . لذا با عنایت به تاکیدات جناب آقای مهندس لدنی نژاد مدیر عامل محترم شرکت در این خصوص و به منظور پیشگیری از هرگونه قطعی و یا کمبود احتمالی آب آشامیدنی شهروندان ، احیاء و راه اندازی چندین حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال این شهر در دستور کار قرار گرفته و در دست انجام می باشد .

سید محمد رضازاده با اشاره به مشخصات احیای یک حلقه چاه در این خصوص یادآور شد : عملیات احیاء و بازسازی چاه شماره ۸۰ شهر گلستان طی اوایل تیر ماه جاری و با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی انجام شد و با توجه به قدمت و فرسودگی تاسیسات سر چاهی و انباشت املاح و مشکلات لوله جدار چاه ، ضمن بازبینی و رفع معایب لوله جدار عملیات کف شکنی و خارج سازی املاح و شن و ماسه کف چاه و همچنین بهسازی و تعمیر تاسیسات سرچاهی انجام و به اتمام رسید و پس از انجام آزمایش پمپاژ ، چاه مذکور با آبدهی بیش از ۱۸ لیتر بر ثانیه مجددا در مدار توزیع قرار گرفت .

مدیر امور آبفای گلستان خاطرنشان ساخت : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد و انتظار می رود با تامین اعتبارات لازم تعداد دیگری از چاههای نیمه فعال احیاء و بازسازی مجدد گردد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد