× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

پیکر مطهر شهید مدافع حرم مجید قربانخانی پس از چهار سال به آغوش میهن اسلامی بازگشت و با حضور هزاران نفر از مردم شهید پرور و ولایتمدار در گزار شهدای یافت آباد به خاک سپرده شد. به گزارش ثمره نیوز،صبح امروز ششم اردیبهشت ماه،پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم مجید قربانخانی که در حلب […]

پیکر مطهر شهید مدافع حرم مجید قربانخانی پس از چهار سال به آغوش میهن اسلامی بازگشت و با حضور هزاران نفر از مردم شهید پرور و ولایتمدار در گزار شهدای یافت آباد به خاک سپرده شد.

به گزارش ثمره نیوز،صبح امروز ششم اردیبهشت ماه،پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم مجید قربانخانی که در حلب سوریه به فیض شهادت نائل آمده بود، پس از ۴ سال دوری از وطن سرانجام به آغوش خانواده خود بازگشت.در این حضور بسیار باشکوه هزاران نفری،سردار محمد رضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و مجتبی سالک رازی رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران و دیگر مسئولین شهری و فرماندهان لشکری نیز حضور داشته‌اند با حضور مردم قدرشناس،شهید پرور و ولایتمدار در گلزار شهدا یافتآباد به خاک سپرده شد.

این مراسم به همت بسیجیان منطقه ۱۸ تهران،ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،سازمان بسیج شهرداری تهران و بسیج شهرداری منطقه ۱۸ تهران نیز انجام شد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد