× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

وحید حاج امینی از پرسنل شاغل در معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 برای دومین بار، مسافت حرم امام خمینی(ره) تا بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در شهر مقدس مشهد را با دوچرخه می پیماید. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، دهه نخست ماه محرم فرصت مغتنمی را فراهم آورد […]

وحید حاج امینی از پرسنل شاغل در معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 برای دومین بار، مسافت حرم امام خمینی(ره) تا بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در شهر مقدس مشهد را با دوچرخه می پیماید.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، دهه نخست ماه محرم فرصت مغتنمی را فراهم آورد تا وحید حاج امینی از پرسنل شاغل در معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 تهران برای دومین بار، مسافت حرم امام خمینی(ره) تا بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در شهر مقدس مشهد را با دوچرخه می پیماید.

بنا بر این گزارش،مراسم رسمی بدرقه این پرسنل ورزشکار، با حضور جلالی مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران،رضا رحمانی شهردار منطقه21، معاونین و مدیران ارشد شهری ورودی غربی پایتخت و شهروندان ولایتمدار و انقلابی تهرانسر برگزار شد.

لازم به ذکر است،وحید حاج امینی پس از بدرقه رسمی به سمت حرم مطهر امام خمینی(ره) رفت و با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و قرائت فاتحه، سفر معنوی خود را آغاز کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد