× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فنی وعمرانی منطقه9 از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی پروژه احداث درمانگاه منطقه9 خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، مجید امانی معاون فنی وعمرانی منطقه9 تهران، با اعلام این خبرگفت: در راستای ارتقاء سرانه درمانی و افزایش رفاه پرسنل، عملیات اجرایی احداث درمانگاه منطقه9 با زیر بنای 700 مترمربع […]

معاون فنی وعمرانی منطقه9 از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی پروژه احداث درمانگاه منطقه9 خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، مجید امانی معاون فنی وعمرانی منطقه9 تهران، با اعلام این خبرگفت: در راستای ارتقاء سرانه درمانی و افزایش رفاه پرسنل، عملیات اجرایی احداث درمانگاه منطقه9 با زیر بنای 700 مترمربع در حال اجراست.

وی افزود: پس از تبادل توافقنامه همکاری با شرکت شهرسالم و اخذ مجوزهای لازم ، عملیات احداث این پروژه درمانی از مرداد ماه سال جاری آغاز شده است که پیشرفت فیزیکی آن، اکنون بالغ بر 80 درصد می باشد.

معاون فنی وعمرانی منطقه9 در ادامه بیان داشت: پس از تکمیل عملیات اجرایی و مرحله تجهیز اداری، بر اساس هماهنگی های صورت گرفته مرحله نصب تجهیزات پزشکی توسط شرکت شهر سالم صورت می گیرد.

امانی در خاتمه اظهار امیدواری کرد تا این پروژه در سال جاری به بهره برداری رسیده و در اختیار پرسنل منطقه9 و شهروندان قرار گیرد.

شایان ذکر است درمانگاه منطقه9 در انتهای خیابان استاد معین، نبش خیابان دستغیب غربی واقع می باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد