× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سید مهدی نادمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در پیامی به بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران فرا رسیدن دهه کرامت را تبریک گفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، سید مهدی نادمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران،در این پیام خطاب به بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران […]

سید مهدی نادمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در پیامی به بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران فرا رسیدن دهه کرامت را تبریک گفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، سید مهدی نادمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران،در این پیام خطاب به بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران نوشت: از ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها تا ولادت امام رئوف حضرت امام رضا (ع) را دهه کرامت نامیده اند.فلسفه این نام گذاری صرفا نمادگرایی نیست بلکه یادآوری اخلاق نیکوی دستگیری و حمایت و همدلی بندگان خداوند تبارک و تعالی از یکدیگر است.

دهه کرامت،ایام نکوداشت کمالات الهی،اخلاقی و انسانی در وجود خواهر و برادری از سلاله رسول مهربانی هاست که او خود فلسفه بعثت خویش را بنیان نهاده شده بر اخلاق می خواند.از فرصت ایجاد شده و مراسمات و مجالسی که به مناسبت نکوداشت آن، برگزار می شود باید نهایت بهره را نه فقط به صورت مناسک که در قالب سنت حسنه همدلی ها و دیگر خواهی ها بُرد و از اخلاق رضوی و کرامت معصومانه سلاله انبیا،نوع دوستی و توجه به دیگران را آموخت.

خادمان شما در سازمان بازنشستگی نیز همواره تلاش می کنند با الهام از آموزه های نبوی ،اندیشه های علوی و آموخته های رضوی نهایت فرصت ها و امکانات را در جهت رفاه،آسایش و آرامش شما بزرگان و پیشکسوتان عزیز فراهم نمایند.

اعتقاد راسخ داریم که خدمت به شما عزیزان وجلب رضایت بازنشستگان مکرم شهرداری تهران مصداق بارز سخن گهربار امام رضا(ع) است:”کسی که نعمت دهنده از مخلوقات را شکرگزار نباشد،شکرگزار خداوندنیز نخواهد بود”. خدمت به شما و خانواده های شریفتان،پاسداشت کوچکی از سه دهه تلاش خالصانه شما برای ساختن شهری آباد برای همه شهروندان مهربان تهرانی است.به این فرصت بزرگی که خداوند و بازنشستگان بزرگوار و نظام مدیریت شهری پایتخت دراختیار ما نهاده اند می بالیم و امیدواریم به لطف خداوند کریم بتوانیم بهترین ها را برای شما رقم بزنیم.

سید مهدی نادمی
مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد