× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

پیاده راه فرهنگی شهر رمضان در بوستان نیاوران با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری توانست فضای پر نشاط معنوی را برای شهروندان ایجاد کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در بازدید از پیاده راه فرهنگی شهر رمضان در بوستان […]

پیاده راه فرهنگی شهر رمضان در بوستان نیاوران با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری توانست فضای پر نشاط معنوی را برای شهروندان ایجاد کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در بازدید از پیاده راه فرهنگی شهر رمضان در بوستان نیاوران با بیان مطلب فوق اظهار داشت: فراهم نمودن فضای پرنشاط معنوی، محور ویژه برنامه‌های پیاده راه فرهنگی شهر رمضان است تا مردم در کنار فیض عبادت و استغفار در ضیافت الهی ، در فضایی معنوی شادابی و نشاط اجتماعی را در بهار قرآن حس نمایند.

وی افزود: شکل گیری خدمات فرهنگی در بستر وظایف شهرداری منجر به نزدیکی بیشتر مدیریت شهری با شهروندان شده و این همراهی مشارکت آنها را در امور شهر بیشتر کرده است.

موسوی حضور تشکل های مردمی و شرکای اجتماعی در برنامه های فرهنگی شهرداری را خشنود کننده دانست و گفت: با مشارکت شهروندان فعالیت های فرهنگی پر رونق تر و با هزینه کمتر برگزار می شود.

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: پیاده راه فرهنگی شهر رمضان حیات شبانه شهر را نیز در شکل اصیل و اسلامی آن برقرار کرد تا خانواده ها بتوانند در محیطی امن در کنار هم ساعات پر باری را سپری کنند.

برنامه های پیاده راه رمضان منطقه یک شامل کرسی تلاوت، خیریه، کارآفرینی، کانون هموفیلی ایران، محک، سکوی ورزش، سکوی سلامت، نقاشی و گریم کودکان،کارآفرینی و هنرهای دستی، پته دوزی، ترمه دوزی، صنایع چوبی و استفاده از ظرفیت سرای محلات است که توانست محیطی شاد و فرهنگی را برای خانواده ها در ساعات بعد از صرف افطار فراهم کند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد