× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

ساختمان فرهنگ و هنر میزبان آیین رونمایی از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران و از سرگیری دوباره جشنواره تئاتر منطقه ای پس از دو سال توقف بود. به گزارش گروه فرهنگ و هنر ثمره نیوز،حمیدرضا صفار رئیس انجمن هنرهای هنرهای نمایشی استان تهران و دبیر اجرایی جشنواره تئاتر استان تهران مراسم رونمایی پوستر […]

ساختمان فرهنگ و هنر میزبان آیین رونمایی از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران و از سرگیری دوباره جشنواره تئاتر منطقه ای پس از دو سال توقف بود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر ثمره نیوز،حمیدرضا صفار رئیس انجمن هنرهای هنرهای نمایشی استان تهران و دبیر اجرایی جشنواره تئاتر استان تهران مراسم رونمایی پوستر را با سخنرانی و خوشامد گویی به گروه های پذیرفته شده در جشنواره و میهمانان نشست آغاز کرد و در ادامه ابراهیم شریفی معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از تریبون جشنواره تئاتر استان تهران با گروه های نمایشی سخن گفت .

او که تجربه سال گذشته جشنواره تئاتر استان تهران را در بیست سومین دور برگزاری خود نسبتا موفق دانست از گروه های اجرایی دعوت کرد تا در هماهنگی کامل با ستاد اجرایی جشنواره آثار خود را به نمایش بگذارند .

شریفی دلیل عملکرد دوره پیشین جشنواره را بیان دیالوگ و اجرای های نا هماهنگ با شان و جایگاه جشنواره تئاتر دانست که جشنواره امسال از بروز این دست افراد و اعمال پیشگیری خواهد کرد و اجرای گروه های نمایشی حاضر در جشنواره را در هماهنگی کامل با ستاد اجرایی توصیه کرد تا از بیان دیالوگ و یا اجرای نا متعارف در صحنه تئاتر پیشگیری شود .

مهدی کیهور مسئول تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران نوید و خبر امکان از سرگیری دوباره برگزاری جشنواره تئاتر منطقه ای را داد که بر مبنای آن گروه های برگزیده در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران با ورود و پذیرش در جنشواره تئاتر منطقه ای شانس حضور در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر را خواهند داشت .

در پایان نشست نیز با امضای هنرمندان و کارگردانان گروه های نمایشی از پوستر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران پرده برداری شد .

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد