× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

گردشگری پیاده در محله ها ی حصار ناصری و بازدید از خانه های تاریخی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: نخستین پنج شنبه اردیبهشت ماه طرح ” پرسه در شهر ” با اجرای تورگردشگری پیاده و گشت و گذار در محله های تاریخی حصار ناصری همراه با بازدید از خانه های تاریخی […]

گردشگری پیاده در محله ها ی حصار ناصری و بازدید از خانه های تاریخی
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: نخستین پنج شنبه اردیبهشت ماه طرح ” پرسه در شهر ” با اجرای تورگردشگری پیاده و گشت و گذار در محله های تاریخی حصار ناصری همراه با بازدید از خانه های تاریخی آغاز شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، محمد جواد رشیدی افزود: این هفته برنامه گردشگری با عنوان ” پرسه در شهر ” از سوی شهرداری منطقه 11 با مشارکت ستاد گردشگری شهر تهران در میدان منیریه و با حضور 50 نفر از علاقمندان برگزار شد که گردشگران به صورت پیاده در محله های طهران قدیم و محدوده حصار ناصری از مکان های تاریخی و معماری زیبای خانه مینایی، خانه امیر بهادر، خانه انیس الدوله، خانه فروغ فرخزاد و حمام تاریخی انصاری بازدید کردند.

به گفته رشیدی این تورهای گردشگری روزهای پنج شنبه هرهفته با هدف ترویج فرهنگ گردشگری ارزان و بدون خودرو در راستای برنامه های فرهنگی مدیریت شهری برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و آشنایی با فرهنگ ، آثار و هنرهای اصیل ایرانی در پایتخت ایران برگزار خواهد شد و حضور تمامی علاقمندان در این تورها آزاد و رایگان است.

وی خاطر نشان کرد : طرح ” پرسه در شهر ” فرصت خوبی برای معرفی جاذبه های گردشگری شهر تهران است که با حضور راهنمای تور شرکت کنندگان می توانند اطلاعات ارزشمندی از این مکان ها به دست آورند.
بر اساس این گزارش علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تورهای تهرانگردی و مطالعه اخبار گردشگری می توانند به نشانی اینترتی http://visit.tehran.ir مراجعه نمایند.،

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد