× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

طرح محدوده کنترل آلودگی هوا روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۶.۳۰ تا ۱۳ در محدوده زوج یا فرد سابق اجرا می‌شود و خودروهایی که در محدوده طرح ترافیک(حلقه اول) نیز تردد کنند از سهمیه ۲۰ روز تردد رایگان فصلی‌شان کاسته می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، […]

طرح محدوده کنترل آلودگی هوا روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۶.۳۰ تا ۱۳ در محدوده زوج یا فرد سابق اجرا می‌شود و خودروهایی که در محدوده طرح ترافیک(حلقه اول) نیز تردد کنند از سهمیه ۲۰ روز تردد رایگان فصلی‌شان کاسته می‌شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک گفت: پنجشنبه‌ها از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳ محدوده طرح ترافیک تبدیل به محدوده کنترل آلودگی هوا می‌شود و فقط طرح کنترل آلودگی هوا در هر دو حلقه اول و دوم فعال است.

وی گفت:در صورت تردد در حلقه اول یا دوم از ۲۰ روز تردد رایگان شهروندان در هر فصل کاسته می‌شود و در صورت اتمام ۲۰ روز تردد رایگان فصلی، عوارض محدوده کنترل آلودگی هوا که ۵۰ درصد تعرفه عوارض طرح ترافیک است به‌حساب آن‌ها منظور می‌شود.

عمار سعیدیان‌فر افزود: در روزهای شنبه تا چهارشنبه اگر شهروندی در هر دو محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا تردد نماید، عوارض محدوده طرح ترافیک دریافت می‌شود و از ۲۰ روز تردد رایگان شهروند بابت تردد در محدوده کنترل آلودگی هوا کاسته نمی‌شود‌.

عمار سعیدیان فر افزود: پنجشنبه‌ها فقط زمان اوج صبحگاهی وجود دارد که از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰ صبح است و تسهیلات مربوط به ساکنان محدوده‌های دوگانه نیز در روزهای پنجشنبه‌ اعمال می‌شود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک سازمان حمل‌ونقل و ترافیک گفت: شهروندان با مراجعه به‌حساب کاربری خود در سامانه تهران من می‌توانند تعداد روزهای استفاده‌شده از ۲۰ روز تردد رایگان در محدوده کنترل آلودگی هوا در هر فصل را مشاهده کنند و زمان تردد و سفرهای خود را بهتر مدیریت نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد