× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

صائبی با اشاره به برگزاری پنجمین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت گفت: ترویج نام و خاطره شهدا سبب نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ پنجمین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت فاتحین پنجشنبه ۱۳ مهرماه با حضور خانواده شهدای فاتحین و امنیت در سالن شهید فتحی نژاد تهران برگزار شد.

 

محمد صائبی مدیر روابط عمومی یگان فاتحین تهران با اشاره به این‌که مراسم امروز پنجمین یادواره شهدای یگان فاتحین و امنیت می‌باشد که در فضایی معنویی برگزار شد، اظهار داشت: در این مراسم سیدمحمود هاشمی فرمانده یگان فاتحین هدف از برگزاری یادواره شهدا برای بزرگداشت همسنگران و تجدید میثاق با شهدای گرانقدر به ویژه شهدای فاتحین می باشد.

 

وی با اشاره به سخنان هاشمی به اثرات دیدار با خانواده شهدا افزود: با دیدن خانواده شهدا، فاتحین قوت قلب می‌گیرند و حال‌شان خوب می‌شود و امید است شهدایی که ناظر بر اعمال ما هستند از عمل و حرکت ما راضی باشند.

 

صائبی در ادامه عنوان کرد: امید است قدم‌هایی که مدافعان حرم و امنیت برای حفظ و صیانت از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی برمی‌دارند، مورد رضایت خدای متعال، امام عصر(عج) و نایب برحقشان امام خامنه‌ای قرار گیرد.

 

صائبی سپس گفت: ترویج و بزرگداشت نام و خاطره شهدای گرانقدر باعث نهادینه شدن این فرهنگ غنی در بین نوجوانان و جوانان خواهد شد.

 

گفتنی است اجرای گروه سرود اسرا، تشییع پیکر شهید گمنام، مداحی کربلایی موسی رضایی و اجرای نمایش از جمله برنامه های پنجمین یادواره شهدای فاتحین بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه