× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

محوطه اطراف سفارت روسیه پس از وقوع حادثه ی برخورد دستگاه میکسر حامل بتن به دیوار سفارت با حضور نیروهای شهرداری پاکسازی و ایمن سازی شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،راننده دستگاه میکسر حامل بتن (بُنکر) ساعت ۴:۴۰ بامداد جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ در انتهای خیابان فرشته […]

محوطه اطراف سفارت روسیه پس از وقوع حادثه ی برخورد دستگاه میکسر حامل بتن به دیوار سفارت با حضور نیروهای شهرداری پاکسازی و ایمن سازی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،راننده دستگاه میکسر حامل بتن (بُنکر) ساعت ۴:۴۰ بامداد جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ در انتهای خیابان فرشته ، بدلیل خالی کردن ترمز تعادل خودرو را از دست داد و با طی مسیر ۷۰۰ متری ورود ممنوع پس از برخورد با یک دستگاه پراید حامل پنج سرنشین و یک دستگاه پژو به شدت با دیوار باغ سفارت روسیه برخورد کرد و پس از واژگونی دچار حادثه شد و راننده آن بر اثر این حادثه جان باخت و پنج سرنشین خودروی پراید نیز مصدوم و به بیمارستان انتقال یافتند.

براساس همین گزارش شهردار منطقه یک در کنار نیروهای شهرداری، اورژانس، آتش نشانی، انتظامی، پلیس راهور و … در محل حادثه حاضر و علاوه بر پاسخگویی به شهروندان مدیریت بحران را با ارائه دستورات لازم در خصوص پاکسازی و ایمن سازی محوطه به نیروهای مستقر اعلام کرد.

لازم به ذکر است جا به جایی مخزن حمل سیمان که به وزن ۲۵ تن بهمراه سایر متصلات در داخل باغ قرار داشت بدلیل محدودیت های ترافیکی و استفاده از جرثقیل در طول روز امکان پذیر نبود لذا عملیات جابه جایی آن با انجام محدودیت های ترافیکی و با استفاده از تجهیزات آتش نشانی از نیمه شب تا ساعت ۳ بامداد روز شنبه با ایجاد شرایط ایمن به طول انجامید و به طور کامل از داخل باغ سفارت خارج شد .

گفتنی است پس از پاکسازی محوطه عملیات حصارکشی و ایمن سازی انجام و پلیس راهور اقدام به باز کردن خیابان و روان سازی تردد وسایل نقلیه نمود.

شایان ذکر است پس از انجام اقدامات اولیه و رفع خطر، عملیات خاکبرداری و حمل نخاله های ناشی از ریزش دیوار انجام و محوطه پاکسازی شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد